YILLIKLAR

Mezuniyet Yıllığı Seçenekleri İçin Doğru Adres

Okul yıllarımız en değerli zamanlarımız… Bir çoğumun biz an önce bitmesini ve hayata atılmayı isteriz. Bu güzel günlerin geri gelmeyeceğini anladığımızda ise o günleri hatırlamak için bir anımız olsun isteriz. İşte mezuniyet yıllığı tam da bu iş için var. Okul yıllarımızda omuz omuza verdiğimiz, her türlü zorlukla başa çıktığımız, belki biraz kopya çektiğimiz o en yakın arkadaşımızla yıllar, yollar, iş hayatı ayırdı belki bizi. Belki artı bir telefon ile görüşebiliyoruz ya da belki de artık hiç görüşemiyoruz. Özlemin vurduğu o anlarda bir mezuniyet yıllığı her şeyi çözebilir.

mezuniyet yıllığı

Hediyelik eşya ve hatıralık baskılı ürünler tasarlayıp, satın alabileceğiniz bir web sitesi olan KitapFabrikasi.com, sevgililer gününde, yıl dönümlerinde, yılbaşlarında, doğum günlerinde, mezuniyet yıllık çeşitleriyle hep yanınızda…

 KitapFabrikasi.com adresinde birbirinden değişik yıllık örnekleri bulabilirsiniz. Gelişmiş online tasarım paneli sayesinde yıllığınızın her bir noktasını kendiniz tasarlayabilirsiniz. Sadece bu özelliği ile KitapFabrikasi.com diğer sitelerden ayrılıyor. Ancak elbette fırsatlar bununla bitmiyor. Burada yıllıklar tek düzelikten kurtuluyor. Boyut konusunda sınırlama yok. İsterseniz kare, isterseniz yatay, isterseniz dikey… Her şey sizin yaratıcılığınıza ve yeteneğinize kalmış.

Mezuniyet Yıllığı Seçenekleri

Kurumsal olarak da hizmet veren KitapFabrikasi.com, öğrencilerine sürpriz yapmak isteyen okul yönetimlerinin de yanında. Oluşturduğunuz yıllıklar kurumsal imajınızı da korur ve okulunuz için doğru bir tanıtım olur.

KitapFabrikasi.com’da tek düzelik yok demiştik, hala sizi inandıramadıysak bir de şunu dinleyin; istediğiniz gibi düzenlediğiniz, tasarladığınız, görsel ekleyebildiğiniz bir yıllı hazırladınız. Siparişini de vererek sabırla gelmesini beklediniz ama çok değil, çünkü burada tüm işler en büyük titizlikle en kısa sürede yapılır. Yıllığınız kapınıza kadar geldi ve açtınız. Ancak karşınıza kuru bir yıllıktan çok daha fazlası var, değil mi? Çünkü yıllığınız hediyelik özel kutusu içinde… Ve bu, tamamen ücretsiz!

Yıllar geçse de okul yılları asla unutulmaz. Bugün arkadaşlarınız için yazdığınız o komik yazılar, espriler, şakalar bundan 30 yıl sonra da 50 yıl sonrada çok değerli olacak ve sizi hala güldürmeyi başaracak.

Yıllık ve mezuniyet albümü isteyen tüm öğrenciler KitapFabrikasi.com adresindeki yıllık örneklerine göz atabilir, eğitim kurumları sitenin kendileri için oluşturduğunu özel okul yıllığı fiyatları tekliflerini inceleyebilir, siparişinizi güven içinde verebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı