8 Kadın 8 Çocuk 8 Hayal 8 Mart

Karga Medya İnovatif A.Ş.’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması: 8 Kadın 8 Çocuk 8 Hayal

Türkiye’nin en büyük kişiye özel hediyeler üreten firması Karga Medya İnovatif Teknolojiler A.Ş. markalarından www.kitapfabrikasi.com ekibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. 

Farklı sektörlerden 8 iş kadını ile bir araya gelen Kitap Fabrikası, Atlas yardımlaşma Derneği’ne bağlı 8 kız çocuğunun 8 hayalini resim olarak yapmasını istedi. Yapılan resimleri kitap olarak basan Kitap Fabrikası, çocuklar ile bir araya gelerek onların hayallerini, hayatlarını dinledi ve resimlerinin yanlarında hikayelerini anlattı. 

Kitaplar 8 kadına gönderildi ve onlar da büyük bir heyecanla hayallerine ortak olarak gerçeğe dönmesi için çalıştılar. Hayallerin içinde ayakkabılar, uçan balonlar, müze biletleri, koltuk, kitaplık ve kitaplar, prenses elbiseleri, melek kanadı, uçağa binmek isteyenler, havuza girmek isteyenler, kuaföre gitmek isteyenler, ailesi ile restoranda yemek yemek isteyenler yer alıyordu. 

Ülkemizde başarılı ve kendine güvenen kadınlar yetişmesi için düş kurmanın önemli olduğunu düşünen Kitap Fabrikası 8 Kadın 8 Çocuk buluşma etkinliğini tam da konuya yakışır yerde Fenerbahçe Düşyeri Kafe’de gerçekleştirdi. 

Türkiye’nin en başarılı kadınlarından olan Pepe’nin kurucusu “Şuşu” Ayşe Şule Bilgiç mekanında projeye ev sahipliği yapmaktan son derece hoşnuttu. Sadece mekan sponsoru olmakla kalmadı, bir çocuğun düşlerini gerçekleştirmenin de mutluluğunu yaşadı. Projede yer alan diğer kadınlar İş Bankası Şeflerinden Yeşim Çetinkaya, Jinekolog Doktor Yeşim Timuroğlu, B’Event Başak Bozkurt, İnsan Kaynakları Danışmanı Aslı Arabacı, Gümrük Müşaviri Zeyno Çağlar, Bebek Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hande Yuvakuran ve Anne Çocuk Bloggerı Serap Oğuz Tan, Kitap Fabrikası Marketing ekibinden Melda Ergün ve Neslihan Sokullu ile sohbet ederek kadın dayanışmasından ve gelecekteki iş birlikten bahsederek keyifli vakit geçirdiler. 

8 kız çocuğu programa öğle yemeği ile başladı, ardından her kadın düşünü gerçekleştirdiği kız çocuğu ile tanışarak hediyelerini taktim ederek birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı buldu. 8 kız çocuğu Düşyeri Kafe’de Pepe tiyatrosu izlemekten mutlu olduklarını ve çok heyecanlandıklarını belirttiler. 

Tiyatro bitiminde 8 kadın ve 8 çocuk vedalaşıp mutluluk göz yaşları içinde kalan kadınlar, kızları servis aracına kadar uğurlayarak hediyelerini taşımalarına yardımcı oldu. 

Kitap Fabrikası, projeye destek olan 8 kadının en özel fotoğraflarından oluşan hediye foto kitaplar hazırladı. Hediyelerini alan 8 kadın bu güzel sürprize çok sevindiklerini belirttiler. 

Karga Medya 8 kız çocuğu ile tanışmalarına vesile olan Atlas Yardımlaşma Derneğine, gerek adı gerek konsepti ile konuya en uygun mekan olan Düşyeri Kafe’ye ve 8 başarılı iş kadınına teşekkür ederek, tüm kadınlarının 8 Mart Dünya  Kadınlar gününü kutladığını, barışın, sevginin, adaletin, başarının tüm kadınlarımızla olmasını dilediğini belirtti.

 

Gelin Evi Programı KitapFabrikasi.com Kitabıyla Renklendi

Aşkı ifade etmenin en güzel yolu, tüm sevginiz ve özeninizle hazırlayacağınız bir sevgili kitabıdır. İster yılbaşı kutlaması olsun, ister sevdiğiniz insanın doğum günü ya da sadece onu mutlu etmek istediğiniz sıradan bir gün… Böyle özel günleri beklemenize gerek yok, aslında her gün sevdiğimiz insanla olunca çok güzel ve anlamlı. Bu duygularınızı ona da anlatmak için yapmanız gereken tek şey KitapFabrikasi.com’a girmek ve en güzel sevgili kitaplarımız arasından seçiminizi yapmak. Tıpkı bu hafta Show Tv’de yayınlanan “Gelin Evi” programındaki Ayşe Hanım gibi…

gelin evi

Bu hafta yayınlanan bölümde Ayşe Demir’in mutlu evlilik hikayesine tanık olduk. Ve de tabii eşi için yaptırdığı en romantik, en anlamlı hediyeye: “365 Gün” sevgili kitabı… Bu kitap ile aşklarının en güzel anlarını kayıt almışlar. Hatıranın yıllar içinde unutulmasını, silinmesini engellemek için de böylesine tatlı bir kitap hazırlamış hem kendine hem de eşine. Evini ziyarete gelen konuklarına gururla gösterdiği “365 Gün”  onların aşk hikayelerini saklayan çok hoş bir hatıra olmuş.

Siz de sevdiğiniz insana Ayşe Hanım gibi unutamayacağı bir sürpriz hazırlamak istemez miydiniz? Tamamen sizin hazırlayacağınız bir kitap ile üstelik. Gelin KiapFabrikasi.com’a birbirinden keyifli sevgili kitaplarımıza göz atın. Hangisini seçeceğinize kolay kolay karar veremeyeceksiniz emin olun.

Gelin Evi Programında En Güzel Sevgili Kitabı

Mesela hayatınıza ne kadar çok anlam kattığını “Hayat Seninle Güzel” kitabı ile, onun yanındayken ne kadar mutlu olduğunuzu “Bulutların Üstünde” kitabı ile anlatın. Eğer sevgilinizin kadar hassas ve ince biri (!) olduğunun altını çizmek istiyorsanız “Ruh Öküzüme” sevgili kitabı tam sizlik. Şimdi de küsleri barıştıralım madem. Özür dilemeyi bir türlü beceremeyenlerin imdadına ise “Özür Dilerim Sevgilim” kitabi koşuyor. Anlayacağınız söylemek istediğiniz her şey için bir sevgili kitabı mutlaka bulacaksınız KitapFabrikasi.com’da…

gelin evi

Kitaplarımızın en önemli özelliği ise tamamen kişiye özel bir hediye olması. Yani kitabınız sizin hikayenizi sizin cümlelerinizle anlatacak. Bunu da sadece sizin için tasarlamış olduğumuz online tasarım panelimiz yardımı ile yapabileceksiniz. Bu paneli kullanmak için hiçbir program bilgisine sahip olmanıza da gerek yok. İstediğiniz her düzenlemeyi tek tuşla yapabilme rahatlığına sahipsiniz. Yani Gelin Evi programındaki kitap tasarımını yapmanız çok kolay ve keyifli…

Siz tasarımınızı tamamlayıp sipariş onayınızı verdikten sonra kitabınız 3 iş günü içinde basıma verilecek. Ve özel, şık kutusunda adresinize teslim edilmek üzere yola çıkacak. En uygun ödeme seçenekleri ile sevgili kitaplarından takvimlere, foto kitaplardan 5 dakikada hazırlayabileceğiniz hızlı kitaplara kadar birbirinden özel hediye seçenekleri KitapFabrikasi.com’da sizi bekliyor.

Öğrenci Yıllıkları Farklı Tasarım ve Uygun Fiyatlarla KitapFabrikasi.com’da

Okul yılları hepimizin hayatında ayrı bir öneme sahiptir. İlköğretim, lise, üniversite derken geride bıraktığımız bu yıllar içinde paha biçilmez anılar biriktiririz. Birçoğumuzun uzun yıllar sürecek dostluklarının temelleri bu yıllarda atılır. Çok sevdiğimiz ve ayrı kalmayı hiç istemeyeceğimiz kimi arkadaşlarımız ise hayatın akışında başka okullara, başka şehirlere savrulur gider. İyisiyle, kötüsüyle, acısıyla, tatlısıyla bir şekilde her şey geride kalır… Bütün bu anıları, dostlukları ömür boyu saklayabilmek, baktıkça hatırlayabilmek için andaçlar, okul yıllıkları yaptırırız. Peki, gitgide hep birbirine benzeyen, klişe tasarım ve sayfalardan oluşan bu yıllıklardan çok daha farklı, göz alıcı, size ait tasarımları olan yıllıklara sahip olabileceğinizi söylesek nasıl olurdu? KitapFabrikasi.com uygun fiyatları, baskı kalitesi ve ürün çeşitliliği ile andaç ve öğrenci yıllıkları arayışında olanlar için en doğru tercih. Hızlı baskı, teknik destek, hızlı kargo avantajları ve eğitim kurumlarına özel fiyat avantajları ile siparişinizi hızlı ve güvenli bir biçimde oluşturabilirsiniz.

öğrenci yıllıkları

Okul öncesi, ilkokul, lise ve üniversite için ayrı ayrı tasarımlara sahip andaç yıllık örnekleri için KitapFabrikasi.com adresini ziyaret edebilir, ürün çeşitlerini inceleyebilir ve size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Geniş yelpazedeki seçenekler arasından tercihte zorlanabilirsiniz ama sonuçtan memnun kalacağınız muhakkak. Sipariş edeceğiniz ürünler özel kutusunda hazırlanıp sizlere gönderiliyor.

Öğrenci Yıllıkları Hazırlamak Çok Keyifli

Online tasarım paneli sayesinde aklınızdan geçen andaç ve yıllık tasarımını kendi beğeninize veya kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlama imkanına sahipsiniz. Tasarım panelini kullanmak için hiçbir program veya grafik bilgisine ihtiyacınız yok. Tek tuş yardımıyla düzenlemeleri yapabiliyor, fotoğraflarınızı yükleyebiliyorsunuz. Yine de ihtiyacınız olursa teknik destek talebinde bulunma imkanınız var.

KitapFabrikasi.com eğitim kurumları için özel fiyatlar avantajları ve farklı tasarım örnekleri de sunuyor. Sitede bulunan yıllık fiyatları sayfasını ziyaret ederek birbirinden farklı tasarımlar arasından tercih ettiğiniz yıllığa en uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.Geride bıraktığınız paha biçilmez dostlukları ve biriktirdiğiniz anıları kendi tasarımınızla oluşturduğunuz andaçlar ve mezuniyet yıllıkları ile saklamak için ürün çeşitliliği, baskı kalitesi, uygun fiyatları ve kurumsal çalışma imkanlarıyla KitapFabrikasi.com en doğru adres.

Çocuk İçin Hediyeler Denilince İlk Adres: KitapFabrikasi.com

Çocuğunuzu mutlu edecek hediye onun için en güzel hediyedir. Hele çocuğunuzun yaşı  küçükse…Onlara alacağınız ufak bir hediye ile yüzlerinde oluşacak gülümsemeyi görmek her şeye bedeldir, özellikle anne ve babalar için. Okulların kapanmasına, çocuklarınızın tatile girmesine az bir zaman kala onları sevindirecek şeyler üzerine düşünmeye başlarsanız iyi edersiniz. Ya da bir size bu konuda yardımcı olalım. KitapFabrikasi.com’a gelin, çocuklara alabileceğiniz birbirinden güzel ve renkli hediyelere bir göz atın, kararınızı öyle verin. Çünkü çocuk için hediyeler KitapFabrikasi.com’dan alınır.çocuk için hediyeler

Çocuğa eğlenceli karne hediyeleri denilince anne babaların aklına pek çok şey gelebilir. Mesela istediği bir oyuncak, güzel bir kıyafet ya da hiçbir çocuğun hayır diyemeyeceği şekerlemeler, çikolatalar… Bunlar muhtemelen çocuğa hediye alacak herkesin almayı ilk düşündüğü hediyelerdir. Bu hediyeler için çok araştırmaya, bunun için zaman ayırmanıza gerek yok. Ama bir hediyenin kalıcı ve anlamlı olabilmesi için emek ve vakit harcamanız önemlidir.

KitapFabrikasi.com’da bulabileceğiniz “Ana Sınıfı Masa Takvimi” ve “İlkokul Foto Takvimi” ile hem çocuğunuza hem de kendinize harika bir hediye hazırlayabilirsiniz. Bu foto takvimler ile çocuklarınız sürekli gözünüzün önünde olacak, sizi tüm gün boyunca gülümsetmeyi başaracak.

Üstelik bu renkli çocuk takvimi sadece size özel bir hediye olacak. Çünkü bu hediyeyi dilediğiniz biçimde kendiniz hazırlayacaksınız. Takvimlerimizi hazırlamak da çok kolay ve keyifli, sakın gözünüz korkmasın! Çünkü KitapFabrikasi.com’un size özel olarak tasarlamış olduğu online tasarım paneli size yardımcı olacak.

Çocuk İçin Hediyeler KitapFabrikasi.com’da

Bu paneli kullanmadan önce yapmanız gereken, takviminizde yer almasını istediğiniz, çocuğunuzun en güzel fotoğrafları arasından seçim yapmak. Sonrasında bu fotoğrafları tasarım panelimizi kullanarak sisteme aktarabilecek, istediğiniz sayfaya ekleyebileceksiniz. Fotoğraflarınızı yükledikten sonra renkli tasarım objelerinizle takvim sayfanızı süsleyebileceksiniz. Takvim dizaynınız sadece size ait, nasıl isterseniz o şekilde oluşturabilirsiniz.

Siz tasarımınızı tamamladıktan sonra, siparişinizi hemen veriyorsunuz. Sipariş onayınızla takviminiz hemen baskıya hazırlanmaya başlıyor. Ve sonrasında özel kutusunda adresinize teslim edilmek üzere yola çıkıyor. Çocuk için hediyeler oluşturmak bu kadar kolay. Size sunmuş olduğumuz ödeme kolaylıklarına da mutlaka göz atın. İster havale seçeneğini işaretleyebilir isterseniz kredi kartına taksit imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. En güzel hediyeleri bulabileceğiniz ilk adres KitapFabrikasi.com…

 

Okul Yıllıkları Geniş Çeşit ve Uygun Fiyatlarla Sizinle

Öğrencilik anılarımız her zaman daha özel ve asla geri gelemeyecek güzellikler ile doludur. Bu özel günleri her hatırladığımızda duygulanır, o günlerde yaptığımız çılgınlıkları, oyunları hatta yaramazlıkları anımsayıp hafif bir tebessüm ederiz. Bazen bir dolapta okul yıllarımıza ait fotoğraflar elimize geçer ve derin bir düşünceye dalarız; ‘’Keşke o günleri geri getirebilsem’. ’Maalesef o günleri geriye getiremezsiniz ama o hatıraları okul yıllıkları ile çok iyi bir şekilde saklayabilir, nesilden nesile ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik KitapFabrikasi.com ile bunu çok şık ve uygun fiyata yapabilirsiniz.

okul yıllıkları

Bahsettiğimiz okul yıllıkları sadece geçmişi hatırlayıp oluşturabileceğiniz bir albüm değil elbette. Şu an okuyorsunuz ve okul yıllarınızı arkadaşlarınız ile olan anılarınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız KitapFabrikasi.com en büyük yardımcınız olacak.

Konusunda uzman olan ve müşterilerinin isteği doğrultusunda çok güzel işler ortaya çıkaran KitapFabrikasi.com geniş ürün yelpazesinin yanında en uygun andaç fiyatları ile hemen dikkat çekiyor. Temada hazır şablonu seçip fotoğraflarınız yüklüyorsunuz ve tamamen kendi zevkinize uygun olarak hazırladığınız andaç çok uygun bir fiyata ve sizin oluyor ve tüm bunların yanında KitapFabrikasi.com uygun fiyatı öne sürüp kalitesinden asla ödün vermiyor.

Okul Yıllıkları Çeşitleri

KitapFabrikasi.com hediyelik ve hatıralık baskılı ürünler tasarlayıp, satın alabileceğiniz bir web sitesidir. Sevgili kitaplarından foto kitaplara, foto takvimlerden sevgili tişörtlerine, davetiyelere kadar geniş bir ürün yelpazesi sayesinde doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü, yılbaşı hediyeleri bulabilirsiniz. Eğer yıllık ve mezuniyet albümü arayışındaysanız mezuniyet yıllığı örnekleri seçeneklerine göz atabilir, sizin için en uygun yıllık ya da andaç seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan KitapFabrikasi.com olarak eğitim kurumlarına özel olarak sunduğumuz fiyat tekliflerimiz talep edebilirsiniz. Ya da bununla ilgili olarak müşteri temsilcilerimizden de ayrıntılı bigi talep edebilirsiniz.

Biz diyoruz ki; daha önce de çeşitli ürün ve kampanyalarını tanıttığımız KitapFabrikasi.com sektörde öncü hizmetlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Ve  kalitenin asla bir  tesadüf olmadığını net bir şekilde herkese gösteriyor. Unutmayın KitapFabrikasi.com ile alışveriş yapmak hem çok keyifli hem de çok güvenli. Havale ya da kredi kartına taksit seçeneklerimizi değerlendirerek alışverişverişinizi gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz.

Çocuk İçin Karne Hediyesi Fikirleri

Çocuklar için uzun ve yorucu geçen bir okul döneminin ardından gelen tatil ve dinlenme  zamanı paha biçilmezdir. Bu günlerde çocuğunuz ödevlerden, okul fikrinden biraz olsun uzaklaşmak ister. Ama bir anne baba olarak, siz bu dönemde de çocuğunuzun kendisine fayda sağlayacağı ilgi alanları bulmasını istersiniz. KitapFabrikasi.com’da bulabileceğiniz farklı ve renkli çocuk kitapları ile çocuklarınıza hoş bir hediye oluşturabilirsiniz. Bu kitaplar ile çocuğunuzun yaratıcı düşünmesini sağlayabilir, aynı zamanda eğlenerek öğrenmesi için ona güzel bir olanak sunabilirsiniz. Sitemizde bulunan kitap alternatiflerimiz ile çocuk için karne hediyesi fikirleri konusunda bizden yardım alabililirsiniz.

çocuk için karne hediyesi fikirleri

KitapFabrikasi.com’da bulunan eğitici kitaplarımız, çocuklarınızın elinden bırakamayacağı bir hediye olacak. En özel çocuk hediyeleri alternatiflerini sayfamızda en uygun ödeme koşulları ile bulabilir, siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Bu kitaplarımızın diğer çocuk kitaplarından en önemli farkı, kitabın kahramanını sizin belirliyor oluşunuz. Seçtiğiniz kitap sayfasında yer alan mini formumuzu doldurarak, kitabınızın bu formda adı geçen kişiye göre şekillenmesini sağlayabiliyorsunuz. Hikayemizin kahramanı kendisi olunca çocuklarınızın elinden bırakamayacağı bir kitap hazırlamış oluyorsunuz.

Mesela çocuk için karne hediyesi fikirleri için güzel bir seçim olan “Çiftlikte Bir Gün” hikaye kitabımız ile çocuğunuz keyifli bir yolculuğa çıkacak. Onu yemyeşil çimenlerin, birbirinden güzel & lezzetli meyve ve sebzelerin beklediği bir çiftlik bekliyor olacak. Burada annesi (ya da babası) olarak sizinle gezecek ve keşfedecek her şeyi.

Çocuk İçin Karne Hediyesi Fikirleri

Öncelikle meyve kavramının ne olduğunu ve insanlar için önemini öğrenecek sizin ağzınızdan. Nasıl ve nerede yetiştirildiklerini, tarım yapmanın ne olduğunu keşfedecek.  Sonrasında birlikte teker teker meyve ve sebzeleri tanıyacaksınız. Hatta kitabınızın en son sayfalarında, hikayede adı geçen meyveler hakkında kısa bilgiler bulabileceği bir kısım da yer alıyor. Mesela elmanın neye benzediği, hangi renklerde olabileceği ya da portakalın nerede ve ne şekilde yetiştirildiğini okuyacak ve aynı zamanda görecek. Böylece bu bilgileri kolaylıkla hafızasına alacak ve unutmayacak.

Çocuğa hediye kitap olarak seçebileceğiniz en güzel seçeneklerden biri olan “Çiftlikte Bir Gün” hikaye kitabını oluşturmak yukarıda da belirttiğimiz gibi çok kolay! Siz hikayenin oluşması için gerekli bilgileri doldurduktan hemen sonra, kitabınız basıma hazır hale gelecek. 3 iş günü içinde hazırlanacak kitabınız, özel kutusu içinde adresinize teslim edilecek. Size de çocuğunuzla birlikte keyifle okuması kalacak.

 

Her Tür Yıllık Andaç Çeşitleri KitapFabrikasi.com’da

Mezuniyetiniz için yıllık yaptırmak istiyorsunuz ancak bir türlü yaptırabileceğiniz bir firma bulamıyorsanız KitapFabrikasi.com tam da sizin aradığı yer olabilir. Sektördeki rakipleri arasından profesyonelliği ve kalitesiyle sıyrılmayı başaran KitapFabrikasi.com uygun fiyatları,  baskı kalitesi ve ürün çeşitliliği ile yıllık andaç ve mezuniyet kitabı arayışında olanlar için en doğru tercih.

yıllık andaç

Okul öncesi, İlkokul, lise veya üniversite mezuniyet fotoğraf albümü yapabileceğiniz sitemizde kalite ve uygun fiyat her zaman öncelikli. Hızlı baskı , teknik destek ve hızlı kargo avantajları ile en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Yaptırmak istediğiniz yıllık andaç çalışmalarınızı sitemiz üzerinden kolaylıkla takip edebilir, düzenlemelerinizi yapabilirsiniz. Yıllık ya da andaç çalışmalarında en büyük sıkıntılardan biri de öğrenci ve öğretmenlerin fotoğraf çekimlerinin yapılmasıdır. Bu süreç eğitim kurumları için uzun ve pahalı olabilir. Ancak KitapFabrikasi.com size bu hizmeti de sunuyor ve size zaman ve para kolaylığı sağlıyor. Uzman ekibi ile yıllık andaç fotoğraf çekimlerinizi İstanbul içi ek masraf olmadan KitapFabrikasi.com sayesinde yapabilir veya gelişmiş otomasyon sistemimiz sayesinde yazılarınızı ve fotoğraflarınızı cep telefonunuzu kullanarak bile kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Eğitim kurumları için özel fiyatlar da sunduğumuzu belirtmek isteriz. Eğer sipariş verme aşamasındaysanız sitemizde bulunan mezuniyet yıllığı fiyatları sayfamızı ziyaret edebilir, piyasaya göre son derece uygun olan fiyatlarımızı değerlendirebilirsiniz. Birbirinden güzel yıllık tasarımları yüzünden saatlerce hangi tasarımı seçeceğinizi düşünebilirsiniz. Ayrıca sipariş edeceğiniz ürünler özel kutusunda hazırlanıp sizlere gönderilmektedir.

Yıllık Andaç Çalışmalarınız İçin Doğru Adres

Online tasarım panelinizi kullanarak hazırlayacağınız andaç ve yıllık çalışmalarınızı kurumsal kimliğinize ve beğeninize uygun olarak tasarlama imkanına sahipsiniz. Bu panelimizi kullanmak için hiçbir grafik ya da program bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Düzenlemelerinizi tek tuş yardımıyla yapabiliyor, fotoğraflarınızı sistemimize hızlıca yükleyebiliyorsunuz. Yıllık ya da andaç çalışmalarınızda yer alacak yazı örnekleriniz için de size metin editörümüz yardım olacak. Bu editörü kullanarak  yazılarınızın rengini, fontunu ve grafiksel düzenlemelerini yapabilirsiniz. Eğer danışmak istediğiniz bir durum olursa, müşteri hizmetleri ekibimize her zaman ulaşabilir ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Kurumlara özel fiyat avantajları ve farklı tasarım örnekleri ile KitapFabrikasi.com yıllık ve andaç çalışmalarınızı yaptırmak için en doğru adres!

Öğretici Karne Hediyesi Seçenekleriniz KitapFabrikasi.com’da…

Çocukların fiziksel ve ruhsal olarak gelişimleri bizim onlara nasıl bir eğitim sağladığımızla, onlara neleri ne şekilde öğrettiğimizle paralel olarak ilerler. Özellikle ilk 6 yaş içinde olan çocuklarımızın karakterleri bu zamanlar içinde şekillenir ve oturur. Onların güçlü bir karaktere sahip, vicdanlı, bilgili ve güçlü bir hayal dünyasına sahip bireyler olarak yetişmesi ilk olarak okul sıralarında gerçekleşir. Burada da en büyük görev doğal olarak öğretmenlere düşer. Okul sıralarındaki öğrencilere en doğru eğitim ve öğretimi sunmak için öncelikle onlara düşünmeyi ve hayal kurmayı öğretmek gereklidir. Bunun için de çocuklarınızın hayal dünyasını geliştirecekleri kitaplar, dersler çok önemlidir. KitapFabrikasi.com’da bulabileceğiniz ve çocuklarınızın eğitimine katkıda bulunacak sınıf sanat kitapları bu konuda sizlere büyük destek sunuyor. Çocukların en güzel hayallerini, umutlarını ve düşüncelerini paylaşacakları bu kitapları sipariş ederek, onlara en öğretici karne hediyesi seçimini de yapmış olacaksınız.

öğretici karne hediyesi

Bir öğretmen ya da ebeveyn olarak çocuklarınızın yeteneklerini ortaya çıkarmak için KitapFabrikasi.com tarafından hazırlanan bu fırsatı kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. “Sınıf Sanat Kitapları” ile öğrencilerinizin sanat yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunun. Hem de  bu yıllarından geriye kalacak en güzel zamanları saklayacakları güzel bir armağan vermiş olun.

“Sedef Çiçeği”, “Yıldızlar Sanat Kitabı”, “Anaokulu Yıllık” ve “Okul Öncesi Yıllık” çeşitlerinden seçebileceğiniz sınıf sanat kitaplarımızı kolayca hazırlayabilir ve uygun ödeme koşulları ile siparişinizi verebilirsiniz.

Öğretici Karne Hediyesi Seçimizi Bizimle Yapın

Bu kitapları oluşturmak için öğrencilerinizin çizdikleri resimler, yazdıkları yazılar, çektikleri fotoğrafları arasından uygun bulduklarınızı ekleyebilir, kendi ellerinden çıkan her çalışmanın bu kitabın içinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Çocuklarınızın toplu fotoğrafları ve birbirleri ile ilgili düşüncelerini de sayfalara ekleyebilir, okul sıralarından hoş bir hatıra oluşturabilirsiniz.

Çocuklarınıza hediye edeceğiniz resimli kitaplar yanında bu kitaplarımız çok daha yaratıcı, çok daha anlamlı birer hediye olacak. Üstelik sadece çocuklar için değil aileler için de yıllar boyu saklanacak, önemli birer anı olacak. Üstelik bu anlamlı kitapları siz, dilediğiniz şekilde, tamamen size özgü bir tasarımla kolayca hazırlama imkanına da sahip olacaksınız. Bunun için ihtiyacının olan tek şey kullanması çok kolay olan tasarım panelimiz. Bu panel yardımı ile kitabınızda yer almasını istediğiniz tüm fotoğraf, yazı ya da diğer materyalleri sisteme kolaylıkla yükleyebileceksiniz. Size kalan ise sadece tasarımınıza karar vermek!

KitapFabrikasi.com olarak size sunduğumuz çocukkitapları bir ömür boyu değerinden hiçbir şey kaybetmeyecek ve çocuklarınız için en anlamlı hediyelerden biri olacak.

Çocuk Hediye Alternatiflerimize Göz Atmayı Unutmayın

Çocuklar için yılın en güzel zamanlaru başlıyor. Yakında tüm aile birlikte olacakları, eğlenceli mi eğlenceli bir akşam onları bekliyor: Yılbaşı. Bu özel günde süslenmiş evler, birbirinden renkli paketler ve tabii ki annelerin o nefis yemekleri herkesi biraraya toplar. Geçmiş yıla hep beraber veda edilir. Gelecek yıldan sağlık, mutluluk ve huzur istenir. Peki ya çocuklar? Çocuklar için yeni yıl kutlamaları adeta bir bayram havasında geçer. Onlar için bu günler tüm ailenin biraraya geldiği, mutlulukla gülümsediği, kahkahaların tüm evi sardığı günlerdir. Ama çocuklar için bu günün önemi bir parça daha fazladır biz büyüklerden. İstedikleri, belki de uzun zamandır bekledikleri hediyelerin, o renkli paketlerden çıkmasını büyük bir sabırsızlıkla beklerler. Öyleyse siz de büyükler olarak çocuk hediye seçiminde özenli davranmalı, onların görünce mutluluktan havalara uçacağı bir hediye seçmelisiniz.

çocuk hediye

Çocuklara verilebilecek en güzel hediyelerden biri, birbirinden keyifli hikayelere sahip, rengarenk kapaklı çocuk kitapları olsa gerek. Biz KitapFabrikasi.com olarak bu düşünceyi paylaştığımız için, çocuklar için çok güzel kitaplar hazırladık. Karne zamanı da yaklaşırken, çocuklarınıza ya da sevdiğiniz miniklere kaliteli, eğitici ve ucuz karne hediyeleri almak istemez misiniz?

Bu kitaplar çocuklara bir yandan okuma keyfi aşılarken bir yandan da onların hayal gücünü artırmak, düşünce dünyalarını geliştirmek için en güzel yöntemlerden biri olacak.

Çocuk Hediye Alternatiflerinde İlk Adres

Sitemizde her çocuğun beğeneceği bir kitap mutlaka var. Çünkü her bir kitabımız farklı farklı maceralara götürecek sevimli küçükleri. Mesela renkleri eğlenerek tanıyacağı, cisimlerin renkleri görerek öğreneceği “Renk Oyunu” kitabımız var. Ya da dünyayı, dağları, denizleri, ülkeleri keşfedeceği “Balonla Dünya Turu Afrika” kitabımız…  Peki ya meyve ve sebzeleri de keyifle öğreneceği bir kitabımız var desek? Evet “Çiftlikte Bir Gün” hikaye kitabımız adı üzerinde, çocuğunuza bir çiftlikle gezdirecek. Meyveler ve sebzeler nasıl yetişir, nasıl sofralarımıza kadar gelir, bunu öğrenecek.

Bunun dışında çocukluk kahramanı ile tanışacağı “Küçük Prens ve Sen” kitabımız ya da en güzel doğum günü anılarından biri olacak “Doğum Günü Hediyesi” ya da ona olan sevginizi adından bile gösterecek olan “Dünyadaki En Özel Çocuğa” hikaye kitaplarımız sipariş vereceğimiz kitaplardan sadece bazıları.

Yılbaşı ya da karne hediyesi olarak seçebileceğiniz bu çocuk eğitim kitapları ile en güzel çocuk hediye seçiminizi KİtapFabrikasi.com’dan yapın!

Karne Hediyesi İçin En Eğlenceli Seçimi Yapın

Çocuğunuza yıllar boyu saklayabileceği ve bir ömür değerinden hiçbir şey kaybetmeyecek bir hediye almak ister misiniz? Sayfaları çevirirken keyifle bakacağınız ve aileler için de son derece anlamlı olacak bir hediye ile hem çocuğunuzu sevindirmek hem de ona hoş bir hatıra oluşturmanız çok kolay. KitapFabrikasi.com’da bulabileceğiniz birbirinden farklı çocuk kitapları ile ona mükemmel bir karne hediyesi hazırlayabilirsiniz.

karne hediyesi

Çocuğunuzun küçüklük dönemine ait anıları sadece fotoğraf olarak saklamayı planlıyorsunuz çok şey kaybediyorsunuz. Onun bu dönemlerdeki kişisel yetenekleri, becerileri, ilgi alanları ve hatıraları da saklanmayı en az fotoğraflar kadar hak etmiyor mu? Bu nedenle çocuğunuza ait en güzel anıları sayfalara aktarabileceğiniz bu çocuk kitabı sipariş vermeniz için sizleri bekliyor.

İster erkek ister kız çocuğa yılbaşı hediyesi olarak seçilebilecek “Benim Dünyam” hatıra kitabı ile çocuklarınıza harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle çocuğunuzun sanatsal çalışmalarını toparlamanız gerekmekte. Onun hayata bakış açısını, mutluluklarını ve hayallerini en güzel şekilde yansıtacağı resimler kitabınızın sayfalarını süsleyecek.

Bunun dışında kitabınızın içeriğini çocuğunuzla beraber oluşturma imkanına sahipsiniz. “Benim Dünyam Set” kutusunda gelecek çizim kağıtlarına çocuğunuz hayal dünyasını dilediği gibi aktarabilir.  Bunun yanında kutuda bulunan soru kağıdında bulunan soruları çocuğunuza sorarak kitabınıza bu cevapları da  sayfalarınıza ekleyebilirsiniz. Yıllar sonra bu kitaba göz attığınızda hem siz hem de çocuğunuz çok keyifli vakitler geçirme fırsatı yakalayabileceksiniz. Küçükken kurduğu hayalleri, istekleri ve beklentileri üzerine daha keyifli nasıl bir hediye hazırlanabilir ki?

En Anlamlı Karne Hediyesi

Kitabınızın oluşturulma aşamasında da size online tasarım panelimiz yardımcı olacak. Bu paneli kullanmanız da çok kolay! Çünkü hiçbir program ya da grafik bilgisine sahip olmadan tasarımlarınızı yapabileceksiniz. Dilerseniz hazır sayfa şablonlarımızı kullanabilecek ya da dilerseniz sadece kendi tasarımınıza göre şekillendirdiğimiz sayfalarınız hazırlayabilirsiniz.

Genelde çocuklara hediye denilince insanların aklına oyuncak ya da kıyafet seçenekleri gelir. Ama siz çocuklarınıza daha faydalı bir hediye hazırlamak ve aynı zamanda onlara anlamlı bir hediye de oluşturmak isterseniz KitapFabrikasi.com’da yer alan çocuk kitaplarına göz atabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Özel kutusunda verdiğiniz adrese teslim edilecek olan “Benim Dünyam” hatıra kitabı ile en güzel karne hediyesi seçimini siz yapın ve çocuğunuza sürprizlerin en büyüğünü verin!