EĞİTİM KİTAPLARIYILLIKLAR

Yıllık Andaçlar İçin KitapFabrikasi.com

Eğitim öğretim hayatımızın son basamağıdır üniversite yılları. Uzun bir maratonun ardından kapısından içeri girmeye hak kazandığımız, belki de hayatımızın sonuna kadar sahip olacağımız mesleki becerileri bize kazandıran bir yerdir. Ama üniversite hayatının asıl amacı bizi hayata hazırlamaktır. Bundan sonra adım atacağımız yetişkinlik hayatımıza en doğru ve donanımlı şekilde adım atmayı öğreniriz. Dostluklar kurarız ileride belki de aynı ofiste çalışacağımızı bilmeden. Bu özel ve güzel zamanlar hayatımızın her dönemine etki edecek, sürekli hatırlayacağımız en renkli günlerimiz olacaktır. Bu nedenle bu günleri unutulmaz bir hale getirmek ve en özel şekilde saklamak için hazırlayacağınız bir yıllık değeri ölçülemez bir hatıra olacaktır hem sizin hem de arkadaşlarınız için. Böyle bir düşünce size de sıcak geldiyse KitapFabrikasi.com olarak size sunduğumuz yıllık andaçlar çeşitlerimize göz atabilir ve seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

yıllık andaçlar

Üniversite anılarınızı saklamanın, orada yaşadığınız öğrencilik zamanlarınıza dair anıları biriktirebileceğiniz farklı üniversite yıllıklarını KitapFabrikasi.com’da bulabilirsiniz. Farklı ebatlarda ve farklı tasarımlarda bulabileceğiniz yıllık çeşitlerimizi kolayca tasarlayabilme imkanınız da var.

Yıllığınız için nasıl bir tasarım istediğinize karar verdiniz ve seçiminizi yaptınız. Şimdi sırada yıllığınızı tasarlamak var. Peki bunu nasıl yapacaksınız? KİtapFabrikasi.com olarak bu konuda size destek olacak bir panel tasarladık. Online olarak kolayca kullanabileceğiniz bu panel ile ön kapaktan en son sayfaya kadar tüm düzenlemeleri rahatlıkla yapabileceksiniz. Kapak ve iç sayfalar zaten şablon olarak kullanımınıza hazır durumda ama eğer sayfalarınızın tasarımını kendiniz düzenlemek isterseniz bu işlemi de kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Yıllık Andaçlar İçin Alternatifler

Yıllık andaçlar çalışmasına katılan tüm öğrencilerin fotoğraflarını da bu tasarım paneli ile kolayca sisteme yükleyebileceksiniz. Yine öğrencilerinizin birbirleri için yazdıkları kısa yazıları ve tanıtımları da yine aynı sistemle yıllığınızın sayfalarına aktarabileceksiniz.

Sınıfınız için veya okulunuz için dilediğiniz sayıda hazırlayabileceğiniz mezuniyet yıllıkları kurumsal imajınızı da yansıtan bir tasarım olacak.

Aradığınız mezuniyet yıllığı örnekleri için en doğru adreste olduğunuzu unutmayın! Hazırlaması son derece kolay ve keyifli olan bu yıllıkları hazırlayarak üniversite zamanlarınızı unutulmaz kılın. Eğitim kurumlarına özel fiyatlarımıza da mutlaka göz atın!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı