YILLIKLAR

Sevimli Miniklere Sevimli Anaokulu Yıllıkları

Miniklerin ilk arkadaşlıklarını ömür boyu hatırlamalarını sağlayacak bir yıllık oluşturarak, onlara hatıra saklama alışkanlığı kazandırabilirsiniz. İleride, keyifle geçen bu günlerini hatırlamaları için en güzel seçeneklerden biri bu sevimli anaokulu yıllıkları olacak!

anaokulu yıllıkları

Anaokulunda yıllık tutmak kimin aklına gelirdi ki? Neredeyse hepimiz o dönem arkadaşlarımızı, öğretmenlerimizi hayal meyal hatırlarız. Elimizdeki birkaç fotoğraf ve videodan tanımaya çalışarak son hallerine internetten bakmak isteriz, bu çabalarımıza değip onları bulduğumuzda da mutlu oluruz.

Sizler de minikleri bu zahmetten kurtarmak istiyorsanız, onlara dilediğiniz gibi düzenleyeceğiniz cıvıl cıvıl bir anaokulu yıllığı hazırlayabilirsiniz. Çocukların nelerden hoşlandığını, büyüyünce ne olmak istediklerini hatta okul arkadaşlarının onlar için söyledikleri cümleleri bu şirin yıllıkta toplayabilir, onlara hem kendilerini önemli hissettirebilir, hem de hatıra saklama alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Öğretmenler ve veliler olarak onlara vermek istediğiniz faydalı mesajlara da yer verebilirsiniz.

Onun ilk anılarını saklayabileceği bu yıllık, çocuğunuz ve ondan sonrakiler için anlamlı ve kalıcı bir hatıra olacak. 200 sayfaya kadar hazırlayabildiğimiz dayanıklı mukavva kapaklı ve kuşe kağıda basılı  çocuk yıllıkları tamamen sizin seçtiğiniz görseller ve metinler ile hazırlanıyor.

Anaokulu Yıllıkları Seçiminizi Yapın

KitapFabrikasi.com’da yer alan birbirinden güzel ve farklı tasarımlar arasından dilediğinizi seçebilir ve hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar ve online olarak kullanabileceğiniz tasarım panelimiz. Bu panel yıllık ve andaçlarınızı en rahat ve en kolay şekilde düzenleyebilmeniz için yeterli. Çünkü bu paneli kullanabilmeniz için hiçbir grafik ya da program bilgisine sahip olmanıza gerek yok!

Online tasarım panelimizle yıllık ve andaç düzenlemelerinizi kolayca yapabileceksiniz. Çalışmanıza fotoğraflarınızı tek tuş ile ekleyebilecek, sayfalarınızı dilediğiniz gibi tasarlayabileceksiniz. Metin editörünü kullanarak yıllık içine yazılarınızı yapıitırabileceksiniz. Yazılarınızın şekil, font ve renk ayarlarınızı da yine bu panelden yapabileceksiniz. Mezuniyet albümleri hazırlaması işte bu kadar kolay!

Sipariş verdikten sonra en geç 3 gün içerisinde sahip olabileceğiniz bu ürüne dair tüm ayrıntıları sitemizden öğrenebilirsiniz. Hemen hazırlamaya başlamak için tek tuşa basmanız yeterli. Çocuklarınıza ya da öğrencilerinize vereceğiniz en güzel hediyelerden biri olan bu güzel hatırayı hazırlamaya başlamak için hemen harekete geçin, KitapFabrikasi.com’u ziyaret edin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı