YILLIKLAR

Okul Yıllıkları Örnekleri KitapFabrikasi.com’da…

Okul yıllıkları her öğrencinin hayatında önemli bir yer tutar. Acı tatlı yaşanmış pek çok okul anısı, paylaşılan komik anlar, geleceğe dair hayaller süsler sayfalarını. Üzerinden yıllar geçtikten sonra yıllıklar, birlikte bakılacak, kimi zaman kahkahalarla kimi zamanda gözyaşlarıyla hatırlanacak en değerli anılar arasındadır.

Eğitim kurumları için farklı kitap tasarımlarına imza atan KitapFabrikasi.com kalitesi ile ulaşabileceğiniz benzersiz yıllıklar hem eğitimcilere, hem öğrencilere, hem de velilere oldukça ilgi çekici alternatifler sunuyor. Okul hayatını yansıtan, öğrenciliğe dair anıları bir araya toplayan, bu andaç ve yıllık örnekleri güzel bir hatıra olacak. Okulunuzun ihtiyaç duyacağı yepyeni ve benzersiz yıllık alternatiflerine ulaşmanızı sağlayacak özenli tasarımlarımız ile aradığınızdan fazlasına sahip olacaksınız.

okul yıllıkları

Eğitim kurumları için olmazsa olmazlar arasında yer alan  yıl sonu yıllık  anılarınızı saklayacağınız en güzel alternatiflerden biri. Yapmanız gereken tek şey geliştirdiğimiz kitap hazırlama teknolojisinden faydalanarak okul yıllıklarınıza hayat vermek. Eğitimcilerin okul ve öğrenciler hakkındaki yorumlarını görsel bir sunum zevkiyle kitaba ekleyebilecekleri, öğrencilerin resimlerinin küçük ve sevimli açıklamalar eklenerek hoş anılar halinde bir araya toplanabileceği muhteşem tasarıma sahip bir yıllık ile okulunuzun kalitesine uygun bir tasarımda bulunmuş olacaksınız.

Okul Yıllıkları Tercihinizi Yapın

Sitemizde yer alan ürünler ile okulunuz öğrencilerinin resimlerini ve sanatsal çalışmalarını bir araya toplayabilir, küçük sanatçılarınızın oluşturduğu muhteşem lise andaç örnekleri kitabına  sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Resim, fotoğraf, karikatür gibi öğrencilerinizin elinden çıkan görsel güzellikleri, eser sahiplerine ilişkin bilgilere de yer vererek eşsiz bir anıya dönüştürmek artık oldukça kolay. Üstelik hazırlanması profesyonel bilgi gerektirmeyen kitapların dizaynını siz de rahatlıkla yapabileceksiniz.

Bu düzenlemeleri sizin için özel olarak hazırladığımız online tasarım paneliniz kullanarak yapabileceksiniz. Bu panelde yer alan şablon yıllık sayfaları kullanarak kolayca sayfalarınızı oluşturabileceksiniz. Eğer sayfalarınızın sadece size özel olmasını isterseniz sıfırdan oluşturabilme imkanınız da var. En güzel tasarım objeleriyle kurumsal imajınıza yakışır bir yıllık hazırlamanız çok kolay. Bu paneli kullanmak için hiçbir program bilgisine sahip olmanıza da gerek yok. Tek tuşa fotoğrafları ekleyebilir, metin öğelerini düzenleyebilir, çeşitli objeleri ekleyerek sayfalarınızı canlandırabilirsiniz.

Birbirinden farklı türlerde sizler için hazırladığımız alternatifleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünleri belirleyip hemen sepetinize ekleyin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı