YILLIKLAR

Mezuniyet Albüm, Yıllıklar ve Sınıf Sanat Kitapları Alternatifleri

KitapFabrikasi.com ister tek bir sınıf isterseniz tüm okulunuz için hazırlayabileceğiniz eğitim kitapları ile bu konuda da öncü olmaya devam ediyor. Okul yıllıkları, sanat kitapları, mezuniyet albüm ya da sanat kitabı olarak hazırlayabileceğiniz bu kitaplar ile ihtiyacınıza uygun eğitim kitaplarını seçebilecek, kolayca ve kısa sürede hazırlayarak siparişinizi verebileceksiniz.

mezuniyet albüm

Farklı ihtiyaçlar için KitapFabrikasi.com tarafından tasarlanmış olan bu eğitim kitapları ile hem eğitimci olarak kolayca seçiminizi yapabilecek, çocuklarınıza benzersiz bir hediye sunmuş olacaksınız. Hazırlayacağınız bu kitaplar sadece öğrenciler için değil, veliler için de çocuklarına ait son derece değerli okul anıları olacak. Okul hayatını yansıtan, öğrenciliğe dair anıları bir araya toplayan, okulunuzun ihtiyaç duyacağı yepyeni ve benzersiz yıllık alternatiflerine ulaşmanızı sağlayacak özenli tasarımlarımız ile aradığınızdan fazlasına sahip olacaksınız.
KitapFabrikasi.com’da bulabileceğiniz farklı tasarımlar ile okul öncesi ya da ilkokul çocuklarına, eğlenceli ve tüm yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri kitaplar hazırlayabilirsiniz. Ya da lise yıllığı ya da üniversite andaç hazırlayabilirsiniz. Tüm bunları hazırlamak da son derece kolay. Sizin için özel olarak tasarlamış olduğumuz online tasarım panelimiz yardımıyla tüm kitaplarınızı kolaylıkla ve kısa zamanda hazırlayabileceksiniz.

Öğrencilerinizin, sınıfın ya da okulunuzun fotoğraflarını sayfalarınıza ekleyebilecek, kendilerine dair yazdıkları yazılarla daha kişisel bir kitap haline getirebileceksiniz. Öğretmenlerin öğrencileri hakkında yazdıkları yazıların ve birlikte yaşadıkları keyfili anıların da eklenmesiyle çocuklarınızın ya da öğrencilerinizi bir ömür boyu saklayacakları muhteşem bir hatıra tamamlanmış olacak.

Mezuniyet Albüm Seçenekleri

Sınıf kitabı ya da sanat kitapları hazırlamak istiyorsanız küçük dahilerin ellerinden çıkmış sanatsal çalışmaları, resimleri de kitabınıza eklemeyi unutmayın. Kendilerini en güzel ve içten şekilde gösterebilecekleri bu alternatifle geleceğin sanatçıları da ortaya çıkmış olacak.

Yukarı da belirttiğimiz gibi online tasarım panelimizi kullanmak son derece kolay. Fotoğrafları sisteme tek tuşla yükleme imkanına sahipsiniz. Dilerseniz sizin için seçmiş olduğumuz renkli objeleri, arka planları ya da metin örnekleri kullanarak kitaplarınızı güzelleştirebilir, daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Tüm bunları yaparken yardıma ihtiyaç duyursanız, teknik konuda size destek olacak müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza danışabilir, onlardan yardım alabilirsiniz.

İster andaç ister sınıf sanat kitabı ister mezuniyet yıllık örnekleri, aradığını ne ise eğitim kitapları sayfamızda fazlasını bulacaksınız. Kararınızı vermeden eğitim kurumlarına özel sunduğumuz fiyat tekliflerimize göz atmayı unutmayın!

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı