EĞİTİM KİTAPLARIYILLIKLAR

Mezuniyet Albümleri İçin En Fazla Seçenek Burada!

İlkokuldan üniversiteye kadar tüm eğitim kurumları için hazırlayabileceğiniz yeni nesil yıllıklar ile öğretim zamanlarınızı en anlamlı şekilde saklayın. İster öğrenci olun, ister öğretmen ya da okul yöneticisi KitapFabrikasi.com’da yer alan mezuniyet albümleri örnekleri arasından tasarımını en beğendiğinizi seçebilir, kolaylıkla tasarımını yapabilir ve öğrencilerinize ya da arkadaşlarınıza unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz.mezuniyet albümleri

Sadece öğrenciler için değil aynı zamanda okul yöneticileri için de oldukça önemlidir okul yıllıkları. Çünkü öğrencilerin bağlı bulundukları okulun kurumsal kimliğini dış dünyaya yansıtan önemli ürünlerdir mezuniyet yıllıkları… Bunun için kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde taşıyacak bir mezuniyet kitabı seçmeli, kurumsal kimliğinize yakışır tarzda bir tasarım oluşturmalısınız.

Yıllık seçiminizi yaparken ilkokul yıllık çeşitlerimizden üniversite mezuniyet kitaplarına kadar pek çok alternatife göz atabilirsiniz. Yıllık seçiminizi yaptıktan sonra sıra kitabınızı hazırlamaya geliyor. Bu süreci de sizin için özel olarak hazırladığımız online tasarım panelini kullanarak tamamlayabilirsiniz. Öğrencilerinize ait fotoğrafları, yazıları kitabınızın sayfalarına eklemek son derece basit. Panelimizde bulunan “FOTOĞRAF EKLE” butonuna tıklayarak dilediğiniz fotoğrafları sayfanızda seçili olan yere ekleyebilirsiniz.

Mezuniyet Albümleri Örnekleri

Hazır halde bulabileceğiniz sayfa şablonlarımız işinizi oldukça kolaylaştıracak. Ama tamamen size özel bir tasarım arzu ederseniz kendi tasarımını sıfırdan oluşturabilirsiniz. Sadece fotoğraf ya da metin değil renkli tasarım objeleri, arka planlar kullanarak sınıf yıllığı tasarımınızı sadece sizin okulunuza ya da sınıfınıza özel bir hale getirebilirsiniz.

Eğer tasarımınız sırasında herhangi bir problem yaşarsanız destek ekibimize hemen ulaşabilir ve düzenleme konusunda kısa zaman içinde bir teknik destek alabilirsiniz. Eğitim kurumlarına özel fiyat teklifimiz için bilgi alabilir ya da daha ayrıntılı bilgi almak için talebinizi iletebilirsiniz.

Mezuniyet albümleri hazırlamak isteyen sınıf öğretmenleri için ve öğrenciler için KitapFabrikasi.com en doğru adres olacak. Mezuniyet yıllığınızı hazırlamak için gereken her şeyi burada bulabileceksiniz. Kolayca kullanabileceğiniz tasarım panelimiz ile çalışmalarınızı hızlıca oluşturabileceksiniz. Kurumsal kimliğinize de oldukça büyük katkıda bulunacak olan bu yıllıklar ile sadece öğrencilerinize değil öğrenci velilerine de unutamayacakları bir hatıra hazırlamış olacaksınız. Siparişinizi vermek için daha fazla geç kalmayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı