EĞİTİM KİTAPLARI

En Güzel Okul Yıllıkları KitapFabrikasi.com’da Sizi Bekliyor

İlkokul yılları hem ebeveynler için hem de çocuklar için en fazla anının biriktirildiği zamanlardır. Aileden ayrılıp hayatla tanışıldığı, belki de yıllar boyu sürecek dostlukların temelinin atıldığı yıllardır. Hayata dair temel şeyler bu sıralarda öğrenilir. Çocukların karakteri ilköğretim döneminde şekillenir. Bu nedenledir ki öğretmenler ikinci anne olurlar çocuklar için. Bu unutulmaz anıların biriktirildiği zamanları saklamak için yıllıklar en güzel yollardan biridir. KitapFabrikasi.com’un sunduğu okul yıllıkları birbirinden güzel tasarımları ile hem öğretmenlerin hem de velilerin beğenisini kazanacak.

yilliklar

“Neşeli Yıllar” yıllığının iç sayfaları da kapağı kadar çocuklara hitap eder nitelikte. Deniz temasının kullanıldığı bu yıllık en güzel andaç örnekleri arasında yer alıyor.

Yıllık seçiminiz için bu tasarı uygun bulduysanız hemen kolları sıvayıp yıllık örneğinizi tasarlamaya başlayabilirsiniz. Sayfalarınıza neler ekleyebilirsiniz? Çocukların fotoğrafları, sınıf fotoğrafları, toplu fotoğraflar ve tanıtım yazıları… Her bir çocuğa ait hazırlanacak sayfalarda ona ait bir fotoğraf ve onunla ilgili tanıtım yazılarını ekleyebilirsiniz. Bu yazılar ileride öğrencilerinizin ya da çocuklarınızın keyifle hatırlayacağı en önemli hatıralardan biri olacak.

Okul Yıllıkları Tasarımınızı Bizimle Yapın

Tasarım sürecinde sizin en büyük yardımcının, size özel olarak hazırlanmış olan online tasarım panelimiz olacak. Bu panel yardımı ile öğrencilerinizin fotoğraflarını ve yazı örneklerini tek tuşla yıllığınıza ekleyebileceksiniz. Panel denilince gözünüz hiç korkmasın. Çünkü kullanmanız için hiçbir program bilgisine gerek yok. Her şeyi tek tuş ile rahatça halledebileceksiniz.

Eğer bu süreç içinde aklınıza takılan bir soru olursa teknik destek ekibimiz size her konuda yardımcı olacaklar. Yıllığınızı dilediğiniz gibi hazırlayabilmeniz gördüğünüz gibi son derece kolay!

Sitemizde yer alan diğer okul yıllığı örneklerini inceleyin. Seçiminizi yapmadan önce eğitim kurumlarına özel hazırladığımız fiyatlarımıza da mutlaka göz atın! Siparişinizi verdikten sonra yıllıklarınız en kısa süre içinde hazırlanacak ve belirttiğiniz adrese teslimatları yapılacak. Siz de çocuklarınıza unutulmayacak bir hatıra ile “güle güle” deme fırsatı yakalayacaksınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı