EĞİTİM KİTAPLARI

Sınıf Sanat Kitapları: Minik Anıları Saklamanın Güzel Yolu

Öğrencilerinizin çalışmalarından oluşacak, çocuğunuzun dünyasını yansıtacak, miniklerin kişisel gelişimlerini kitaplaştırıp ömür boyu saklayabilecekleri sınıf sanat kitapları ile  onlara en güzel hediyeyi verebilirsiniz.

Kategorimizde yer alan ürünlerle çocuklarınızın okul öncesi ve çocukluk dönemlerini, oldukça hoş bir formatta hazırlanmış anı kitabına dönüştürerek ölmez bir eser haline getirebilirsiniz. Anaokulu dönemlerine ya da ilköğretim yıllarına dair anılarını, fotoğraflarını, arkadaşlarını özel bir kitap haline getirip hatıra kitabına dönüştürebilirsiniz.

sınıf sanat kitapları

Çocuklarınızın yaptığı resimleri, sanatsal çalışmaları, çektiği fotoğrafları, arkadaşlarının ve öğretmenlerinin ve hatta ailesinin ürettikleri hakkındaki düşüncelerini bir kitapta toplayın. Ve zamanın içinde unutulup gitmelerine izin vermeyin.

Öğrencilere hediye olarak hazırlanabilecek bu kitaplar  özellikle eğitmenlere, okul öncesi ve ilköğretim öğrencilerinin aylık, dönemlik ya da yıllık çalışmalarını bir araya toplayıp öğrencilerinin sanatsal becerilerini kontrol etmelerine imkan sağlayacak. Eğitim kurumları tarafından yıl sonu hatırası olarak da hazırlatılabilecek sınıf sanat kitapları öğrencilerinizin yaptığı eserleri, ve öğrencilere ileteceğiniz mesaj ve kurum logolarını hatıra haline getirmenize olanak tanıyacak. Öğrencilerin tek tek ve toplu sınıf fotoğraflarını, öğrenciler hakkında kısa bilgileri de dilerseniz sayfalarınıza ekleyebilirsiniz.

İçinden çıkan soruları cevaplayın. Böylece bu resimlerin çizilmesi ile oluşacak sanat kitapları çocuğunuzun dünyasını yansıtacak, beğenilerini, gelecek planlarını göstermesini sağlayacak. Düşüncelerini içeren. yaptığı resim ve sanat çalışmaları ile ona ilk yazarlık deneyimini yaşatacak oldukça özel hediyesi olacak.

Sınıf Sanat Kitapları Seçenekleri

Okulların ara vermesine de kısa bir süre kala, siz de çocuğunuzu eğlenceli ve hoş bir sürpriz ile sevindirmek isterseniz sitemizde bulabileceğiniz çocuk kitapları güzel bir hediye olabilir. Karne hediyesi olarak da uygun bir tercih olacak bu kitaplar ile çocuklarınızı hem sevindirebilir hem de onlara saklayabilecekleri bir anı oluşturabilirsiniz.

Birbirinden özel anları ölümsüzleştirecek okul öncesi özel kitaplar serimizden çocuğunuza ve öğrencinize uygun seçenekleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Siparişinizi vermeden önce kurumsal firmalara özel fiyat seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Ya da bununla ilgili formumuzu doldurup size özel fiyat teklifimizi isteyebilirsiniz. Talebiniz elimize ulaşır ulaşmaz müşteri temsilcisi arkadaşlarımız en kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceklerdir.

Öğrencilerinize ya da çocuklarınıza böyle bir hediye vermek için sunduğumuz bu fırsatı kaçırmayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı