EĞİTİM KİTAPLARI

Anaokullu Yıllıkları Miniklere En Güzel Hatıra Olacak

Miniklerin ilk arkadaşlıklarını ömür boyu hatırlamalarını sağlayacak bir yıllık oluşturarak, onlara hatıra saklama alışkanlığı kazandırabilirsiniz. KitapFabrikasi.com’da bulabileceğiniz anaokulu yıllıkları, miniklerin hayatlarının en eğlenceli kısmını bir ömür boyu aynı tazelikte saklayacakları hatıralar olacak!

anaokulu yıllıkları

Anaokulunda yıllık tutmak kimin aklına gelirdi ki? Neredeyse hepimiz o dönem arkadaşlarımızı, öğretmenlerimizi hayal meyal hatırlarız. Elimizdeki birkaç fotoğraf ve videodan tanımaya çalışarak son hallerine internetten bakmak isteriz, bu çabalarımıza değip onları bulduğumuzda da mutlu oluruz.

Anaokulu Yıllıkları

Sizler de minikleri bu zahmetten kurtarmak istiyorsanız, onlara dilediğiniz gibi düzenleyeceğiniz cıvıl cıvıl bir Anaokulu Yıllık hazırlayabilirsiniz. Çocukların nelerden hoşlandığını, büyüyünce ne olmak istediklerini hatta okul arkadaşlarının onlar için söyledikleri cümleleri bu şirin yıllıkta toplayabilir, onlara hem kendilerini önemli hissettirebilir, hem de hatıra saklama alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Öğretmenler ve veliler olarak onlara vermek istediğiniz faydalı mesajlara da yer verebilirsiniz.

Onun ilk anılarını saklayabileceği bu çocuk  yıllıkları, çocuğunuz ve ondan sonrakiler için anlamlı ve kalıcı bir hatıra olacak. 200 sayfaya kadar hazırlayabildiğimiz dayanıklı mukavva kapaklı ve kuşe kağıda basılı “Anaokulu Yıllık” tamamen sizin seçtiğiniz görseller ve metinler ile hazırlanıyor. Sipariş verdikten sonra en geç 3 gün içerisinde sahip olabileceğiniz bu ürüne dair tüm ayrıntıları sitemizden öğrenebilirsiniz. Hemen hazırlamaya başlamak için tek tuşa basmanız yeterli.

Bu okul kitapları ile çocuklarınıza anaokulu yıllarının unutulmaz anılarını saklama fırsatı sunun. Bu yıllıklar, üzerinden seneler geçtikten sonra bile değerinden asla bir şey kaybetmeyecek.  Çocuğunuz buyüdükçe bu hatıra daha da değerlenecek. Ona, küçükken nasıl bir çocuk olduğunu, en yakın arkadaşını ya da o yıllardaki en güzel anılarını bu kitaplar hatırlatacak. Tabii bu tasarımlar sadece çocuklarınız için değil, siz büyükler için de unutulmaz bir anı olacak Gözünüzün önünce büyüyen ve çocukluk günlerini arkada bırakmaya hazırlanan çocuğunuzun o zamanlarını anımsamak bu hediye ile çok keyifli olacak.

Eğer bu yıllıkları çocuğunuz için değil öğrencileriniz için hazırlamak isterseniz en doğru yerdesiniz. Öncelikle eğitim kurumları için sunduğumuz fiyatlarımıza mutlaka göz atmanızı, siparişinizi sonrasında oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı