YILLIKLAR

Okul Andaç Örnekleri Anıları Saklamanın Güzel Yolu

Okul zamanları, her öğrencinin hayatında önemli bir yer tutar. Bu zamanlarda ömür boyu sürülecek dostlukların temeli atılır, birlikte yeni keşifler yapılır, hayat beraberce öğrenilir. Yıllar sonra bile hatırlanacak anılar biriktirilir. Eğitim kitapları işte bu yüzden çok önemlidir. Okul andaç örnekleri bu anıları toplamak ve öğrencilere hoş bir hatıra oluşturmak için en doğru tercihtir.

 

okul andaç örnekleri

Hayatın bu en keyifli dönemine öğrenciliğe dair pek çok anıyı bir araya toplar. Arkadaşlarımızla birlikte geçirdiğimiz o keyifli zamanları  bir ömür hatırlamamızı sağlar. Sadece öğrenciler için değil eğitim kurumları için de bu kitaplar önemlidir. Okulların kurumsal kimliklerini pekiştirecekleri ve öğrencilerine ait kayıtları saklayabilecekleri basılı materyallerin başında mezuniyet albumu örnekleri gelmektedir.

Sadece öğrenciler için değil eğitim kurumları için de önemli olan bu kitapları hazırlamak eskisi kadar zahmetli ve zaman alan bir süreç değil. KitapFabrikasi.com yıllıklardan sınıf hatıra kitaplarına  eğitim hayatını kapsayan pek çok okul yıllıkları alternatifi sunuyor.  Bu kitaplar arasından okulunuza en uygun kitabı seçebilir ve dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.

Okul Andaç Örnekleri Sizi Bekliyor

Hazır sipariş verebileceğiniz kitaplar dışında, sadece size ve okulunuza ait bir tasarım isterseniz bu da mümkün. Sadece KitapFabrikasi.com’da bulabileceğiniz tasarım panelimizle kafanızdaki kitap tasarımını kolayca yapabilirsiniz. Öğrenci ya da öğretmenlerinize ait fotoğrafları panel yardımıyla kolayca kitabınıza ekleyebilir, dilerseniz öğrencilerinize ait çalışmaları sayfalarınıza yansıtabilirsiniz.

Bu tasarımların yanına öğrencilerinizle ilgili ufak notlar düşebilirsiniz. Kendi ağızlarından hayallerini yazabilir ya da esprili cümlelerle onları tanıtabilirsiniz. Yıllığınızı ya da hatıra kitaplarınızı oluştururken size düşen tek şey hayal etmek. Tasarımlarınızı tamamladıktan sonra yine kolaylıkla siparişini vermeniz mümkün! Onayınızdan hemen sonra kitaplarınız basıma hazırlanacak ve 3 iş günü içinde teslimatı yapılacaktır.

Hayatın keyifli ve eğlenceli yıllarına ait bu kitaplarla, okul zamanları ve arkadaşlıkları uzun yıllar sonra hatırlanacak, o günlere ait her anı tazeliğini koruyacak. Siz de öğrencilerinize böyle unutulmaz bir armağan vermek isterseniz ya da okul yıllarınızı eşsiz ve duygusal bir anıya dönüştürmek isterseniz hemen KitapFabrikasi.com’u ziyaret edin! Sizin için hazırladığımız okul yıllıkları örneklerimize göz atın ve ihtiyacınıza uygun ürünleri belirleyip hemen sepetinize ekleyin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı