EĞİTİM KİTAPLARI

Andaç Hazırlama Programı İle Tasarımınız Hazır!

Okul zamanları, her öğrenci için unutulmaz anılar barındırır. Ailenin kanatları altından çıkıp hayatla tanışılan bu özel zamanlar hem çocuklar hem de aileler için çok önemlidir. Eğitim hayatına adım atıldıktan sonra çocuklar yepyeni bilgilerle dolarlar ve öğrenmenin tadına varırlar. Okullarda sadece eğitim öğretime dair dersler almaz öğrenciler aynı zamanda sosyalleşmeyi, akranları ile doğru ilişkiler kurmayı öğrenirler. İlerleyen yıllarda oturacak olan karakterlerinin temelleri de bu sıralarda atılır. Belki ömür boyu süren arkadaşlıkların temeli atılır. Bu güzel hatıraları saklamanın en güzel yolu olan yıllık alternatiflerini KitapFabrikasi.com’da bulabilir, andaç hazırlama programı ile tasarımınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

andaç hazırlama programı

KitapFabrikasi.com olarak size bu unutulmaz anıları saklamanız için çok anlamlı ve özel bir imkan sunuyoruz. Tasarımını tamamen kendinizin yapabileceğiniz bu yıllıklar, çocuğunuzun en güzel anılarını saklamanız için size yardımcı olacak.

Bu yıllıkları sadece anne babalar değil, öğretmenler de kolayca sipariş verebilir. Birlikte uzun zaman geçirdiğiniz, en güzel şekilde eğitim vermeye çalıştığınız, hayata hazırladığınız öğrencilerinize böyle bir yıllık hazırlayarak unutulmaz bir hatıra oluşturmuş olacaksınız.

Sitemizde bulabileceğiniz en güzel yıllık örnekleri arasından seçiminizi yapmanız eminiz çok olacak. Çünkü tüm yıllıklarımız birbirinden sevimli ve rengarenk tasarımlara sahip. Mesela sevimli kapak ve iç sayfa tasarımı ile “Sedef Çiçekleri” öğrencilerinizin de çok seveceği bir örnek olacak. Andaçlarımız arasından sipariş vereceğiniz örneği seçtikten sonra tasarımınızı yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Andaç Hazırlama Programı Hizmetinizde

Öğrencilerinizin en güzel fotoğraflarını, kendilerini anlattıkları yazıları ve hayallerini yansıttıkları çizimlerini seçerek yıllığınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Bu aşamada size okul yıllığı hazırlama programımız, online tasarım panelimiz yardımcı olacak. Peki tasarım panelimizi kullanarak neler yapabilirsiniz? Seçtiğiniz fotoğrafları ya da çizim örnekleri kolayca sisteme yükleyebilir, sayfa şablonlarınızın renklerini, arka planlarını ya da tasarımlarını değiştirebilirsiniz. Sayfalarınıza fotoğraflar dışında metinler ya da sözler ekleyebilir, yıllığınızı öğrencileriniz için unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Bu özel zamanlarını öğrencilerinizin ya da çocuklarınızın bir ömür boyu hatırlamasını sağlamak, onların bu zamanlarını hep saklamak için hemen KitapFabrikasi.com’a gelin ve birbirinden farklı tasarımlara sahip andaç örneklerimize göz atın. Tasarım konusunda sorularınız olursa size yardım etmek için hazır olan teknik destek ekibimizle birlikte istediğiniz, arzu ettiğiniz gibi bir tasarıma imza atın. Hem sizin hem de öğrencilerinizin unutamayacağı bir anı kitabını kolaylıkla hazırlayın! Eğitim kurumlarına özel yıllık fiyatları sayfamıza göz atmayı da unutmayın!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı