EĞİTİM KİTAPLARI

Yıllık – Öğrencilik Yıllarınızı Saklamanın En Anlamlı Yolu

Öğrencilik yılları, insanın hayatında çok özel bir yeri olan bir zaman dilimidir. Üniversiteden mezun olduktan sonra ilk olarak bir iş bulup çalışmaya başlarsınız. Sonra evlenir çoluk çocuğa karışırsınız. Yoğun hayat temposunda yorulduğunuz zamanlarda, yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşturan şey ise öğrencilik döneminizden hatıra kalan öğrenci yıllığı olur. En güzel anılarımız, sevdiğimiz arkadaşlarımızın fotoğrafları ve yıllar önce yazılmış duygulu ve bir o kadar tatlı yorumlar, sizi alıp hayatınızın en güzel yıllarında küçük bir gezintiye çıkarır.

öğrenci yıllığı

Eğer mezuniyetiniz yaklaştıysa ve henüz bir yıllık yaptırmadıysanız, bir an önce yaptırın derim. Okul bittikten sonra, en güzel hatıralarınızın kaybolup gitmesini istemezsiniz değil mi? Sadece üniversite öğrencileri için değil üniversiteye hazırlık yapan liseli arkadaşlar da mutlaka bir lise yıllığı yaptırmalıdır. Ayrıca kendiniz için yaptırabileceğiniz bu öğrenci yıllığı, sevdikleriniz için de güzel bir hediye olarak da düşünülebilir.

Şimdi gelelim, kaliteli ve kalıcı bir yıllık yaptırmak isteyenlere tavsiyemize. Öncelikle bu işi bir kere yapacaksınız ve ömür boyu saklayacağınız harika bir hatıraya sahip olacaksınız. Bu yüzden sıradan bir fotoğrafçıya gidip, birkaç basit fotoğraf çekimi ile bu önemli hatıranızı mahvetmeyin. Bu işi uzmanına bırakın ve KitapFabrikasi.com’u ziyaret ederek yıllık mezuniyet çeşitlerine mutlaka bir göz atın.

Öğrenci Yıllığı Çeşitleri

Yıllık hazırlama konusunda son derece deneyimli bir ekip size en iyi ve en hızlı hizmeti uygun fiyatlarla sunuyorlar. İstanbul içi fotoğraf çekim hizmetini sağladığımız için ayrıca masraf yapmanıza gerek yok. Online olarak yıllık paneline giriş yapıp yazıları ve fotoğrafları cep telefonundan bile girip ön izlemesini yapabiliyorsunuz. Yıllığınıza son şeklini verip ön izlemesini onayladıktan sonra ürünü ücretsiz özel hediyelik saklama kutusuyla birlikte alıyorsunuz. Bir birinden şık ve modern andaç örnekleri, yaptırmak istediğiniz hatıra için ilham verecektir.

Hediyelik ve hatıralık baskılı ürünler tasarlayıp, satın alabileceğiniz bir web sitesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Eğitim kurumlarına özel fiyat avantajları ile modern yıllıklar, yıllık panelimiz ile en kolay şekilde hazırlanıyor. Tüm yorumlar yıllık paneli vasıtasıyla web üzerinden giriliyor, profesyonel fotoğraf hizmetimiz ile bugüne kadar çekilmiş en kaliteli fotoğraflarını çekiyoruz. Kısacası yıllık konusunda ihtiyacınız olan tek adres KitapFabrikasi.com.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı