EĞİTİM KİTAPLARI

Çocuk Sanat Kitabı ile Genç Yetenekleri Keşfedin!

Minik öğrencilerin kişisel becerilerini aktaracağı, sanatsal yönlerini ortaya çıkaracak bir kitap ile onların gelişimlerine katkıda bulunun. Ömür boyu saklayacakları bu çocuk sanat kitabı ile onlara kalıcı bir hatıra bırakın.

çocuk sanat kitabı

Çocukların kişisel gelişiminden çok önemli bir rol oynayan sanat yeteneklerini ortaya çıkartmak için bundan daha güzel bir fırsat olabilir mi? Bir öğretmen ya da anne-baba olabilirsiniz, KitapFabrikasi.com’un sunmuş olduğu bu güzel fırsatı mutlaka değerlendirin. Hem çocuklarınızın ya da öğrencilerinizin sanat yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunun hem de onlara en güzel yıllarından hatıra kalacak güzel bir hediye vermiş olun.

Bu kitaba dilerseniz çocuklarınızın yapmış olduğu çizimleri, projeleri, yazıları ya da çektikleri fotoğrafları ekleyebilirsiniz. Yıllar sonra  ne kadar yetenekli bir çocuk olduğunu görmesi açısından çok güzel bir şans olacak bu kitapları KitapFabrikasi.com aracılığı ile kolayca hazırlayabilirsiniz.

Çocuklara verilebilecek eğitici kitaplar arasından en renklilerinden biri olan”Sedef Çiçekleri”ni bir sınıf anı defteri olarak da düzenleme imkanına sahipsiniz. Sınıfınızdaki öğrencileriniz kişisel bilgileri, özel yetenekleri, hayalleri ile ilgili bilgileri yine bu sayfalara ekleyebilir, çok anlamlı bir hediyeye imza atabilirsiniz. Üzerinden yıllar geçse bile hiç unutmayacağı o güzel öğrencilik günlerini “Sedef Çiçeği” sınıf kitabı ile kalıcı bir anı haline getirebilirsiniz.

sınıf sanat kitapları

Eğitim kurumları, öğretmenler ya da veliler tarafından hazırlanabilecek olan bu sanat kitabı ile öğrencilerinizin birbirinden güzel anılarını ölümsüzleştirebileceksiniz. Kitabınızı hazırlarken size online tasarım panelimiz yardımcı olacak. Sizin yapmanız gerekense öğrencilerinizin en güzel çalışmalarını seçmek ve kitabınıza eklemek olacak.

Çocuk Sanat Kitabı

Bu kitaplar ile sadece çocuklarınız için değil kendiniz ya da öğrencileriniz için de son derece anlamlı olacak bir kitap hazırlamış olacaksınız. Okul zamanlarında ortaya çıkan ilgi ve yetenekleri bu kitabın sayfalarına yansıtabilecek, gelecek yılların sanatçılarını kolaylıkla ortaya çıkartabileceksiniz. Üstelik tüm bunları kendi ellerinizle, sadece online tasarım panelimizi kullanarak hazırlayabileceksiniz.

KitapFabrikasi.com olarak size sunduğumuz çocuklara en özel hediye hazırlama fırsatını kaçırmayın. Kitabınızın içerik tasarımına karar verir, tasarım panelimiz ile düzenlemelerini yapın ve dilediğini sayıda “Sedef Çiçekleri sınıf kitabı siparişinizi oluşturun. Genç beyinlere, değerinden asla kaybetmeyecek olan en özel hatırayı siz verin!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı