EĞİTİM KİTAPLARI

Yeni Nesil Andaç Yıllık Tasarımlarımızı Gördünüz Mü?

İnsanların hayatında okul yılları çok büyük bir öneme sahiptir. Çünkü ilkokul yıllarını ele alırsak ailenizden sonra ilk tanışacağınız insanlar ile orada karşılaşırsınız, hayata ilk adımınızı ilkokul yıllarında atarsınız. Sonrasında hemen lise yılları gelir. Lise ilkokuldan daha hareketli geçer. Malum en heyecanlı olduğumuz dönemler. Okul yılları henüz bitmez şimdide üniversite başladı. Artık daha olgunuz ve ilk yıllarda ki heyecan yerini dostluğa, hayatın gerçeklerini daha iyi görmeye bıraktı. İşte okul yıllarınızı böyle birkaç cümlede anlatabilirsiniz. Ama bu hayatımızın en güzel günlerini ölümsüzleştirmeye ne dersiniz ? Hemde profesyonel eller ile çok farklı ve en az okul yıllarınız kadar güzel bir andaç yıllık ile…

andaç yıllık

KitapFabrikasi.com alışılagelmiş okul yıllıklarının dışında yeni bir uygulama başlatıyor ve en güzel okul fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında albüm haline getirip dilediğiniz formatta okul yıllığı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Üstelik her dönem için farklı tasarımlar hazırlayarak sizleri belirli bir kalıbın içine sıkıştırılmış fotoğraf albümlerine mahkum etmiyor, sizi yeni nesil yıllıklarla tanıştırıyor.

İlkokul yıllarında çekilmiş okul fotoğraflarınıza bakarsanız lise yada üniversite yıllarından çok farklı olduğunu hemen görürsünüz. KitapFabrikasi.com bu detayı düşünüyor ve size özel  yıllık örnekleri kategorisi sunuyor. İlkokul fotoğraflarınızı mutlaka ilkokul yıllık örneklerini de görmelisiniz, emin olun o yıllara geri döneceksiniz.

Andaç Yıllık Tasarımlarınızı Oluşturmak İçin Geç Kalmayın

Söylediğimiz gibi lise ve üniversite yılları da insanlar için çok özel yıllardır. Tabi böyle özel yılların bitişi de çok özel olur ve herkesin yıllarca anlatabileceği bir mezuniyet töreni olmuştur. KitapFabrikasi.com mezuniyet anılarınızı da hep gülümseyerek hatırlamanıza imkan sağlıyor ve birbirinden farklı tasarımlarla sunduğu mezuniyet yıllık tasarımları ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyor.

İster öğrenci olun isterseniz öğretmen, bu yıllıkları hazırlamak sizin için keyif alacağınız bir zaman olacak. Online olarak kullanabileceğimiz tasarım paneli ile yıllığınıza fotoğraflarınızı, yazılarınızı kolaylıkla ekleyebileceksiniz. Bunun dışında klasik yıllık şablonuna uymak zorunda da değilsiniz. Panelimizi kullanarak tamamen size özel bir yıllık tasarımı yapabilirsiniz.

Biz diyoruz ki; hayatınızın en güzel yıllarını okul yıllığı ile ölümsüzleştirmenin tam zamanı. Hatta çocuklarınıza, sevgilinize, kardeşinize yada herhangi bir arkadaşınıza okul yıllığı hazırlayarak güzel bir sürpriz ve asla unutamayacakları bir hediye verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken KitapFabrikasi.com’u ziyaret etmek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı