EĞİTİM KİTAPLARI

Mezuniyet Yıllığı Örnekleri Arasından Seçiminizi Yapın

Şimdiye kadar karşılaştığınız tüm yıllık ve mezuniyet kitaplarını unutun! Yeni nesil yıllıklar, farkı ebat ve tasarımlar ile KitapFabrikasi.com’da beğeninize sunuluyor. İster öğrenci, ister öğretmen isterseniz de öğrenci velisi olun, KitapFabrikasi.com’a gelerek, modern ve şık bir mezuniyet yıllığı tasarımı yapmanız sadece dakikalarınızı alacak. Sıkıcı, birbirinin benzeri yıllıklar artık tarih oluyor çünkü öğrencilik yıllarınızdan geriye kalacak ne güzel ve anlamlı hatıranız olan bu kitaplar daha şık ve daha modern bir görüntüye sahip olacak. Eğer şimdiden yıl sonuna hazırlık yapıyor ve yıllık tercihinizi belirlemeye çalışıyorsanız en doğru yerdesiniz.

mezuniyet yıllığı

Sitemizde bulunan yıllık örnekleri son derece geniş bir skalada yer alıyor. Okul öncesinden ilkokula, liseden üniversite öğrenci yıllıklarına değin, her eğitim kurumuna hitap edecek yıllık örneklerini burada bulabilmeniz mümkün.

Yıllığınızı hazırlamanız, sizlere sunduğumuz tasarım imkanları ile çok kolay ve çok eğlenceli. Hiçbir grafik programı bilgisine sahip olmayanların dahi rahatlıkla kullanabileceği online tasarım paneli ile mezuniyet yıllıklarınızı son derece kısa bize zamanda ve profesyonelce hazırlayabileceksiniz.

Öğrencilerinize ait fotoğrafları ya da okulunuza dair görselleri yıllığınıza eklemek isterseniz, online tasarım paneline girip, “FOTOĞRAF EKLE” butonuna tıklamanız yeterli! Tek tuşla panelimiz yardımı ile fotoğraflarınızı sisteme yükleyebileceksiniz.

Metin editörümüzü kullanarak öğrencilerinize dair yazılar, düşünceler ekleyebilecek, dilerseniz siz de öğrencilerinizle ilgili duygularınızı yazıya dökebileceksiniz. Yıllar sonra dahi bakılacak, geçmiş günleri hatırlatacak bir ürün olduğu için bu andaç yıllık örneklerini en anlamlı olacak şekilde doldurabilirsiniz. Hatta öğrencilerinizle birlikte bile hazırlayabilir, onların kendi yıllıklarını düzenlemesine ön ayak olabilirsiniz.

Mezuniyet Yıllığı Çeşitleri

Eğer okulunuz İstanbul içindeyse, yıllık için profesyonel fotoğraf çekimizi de biz gerçekleştiriyoruz. Düzenleme ile ilgili olarak teknik ekibimiz her an size yardımcı olmak için bekliyor. Kararınızı vermeden eğitim kurumlarına sunduğumuz özel fiyat avantajlarına bakmayı ihmal etmeyin.

Siz sunduğumuz bu avantajları değerlendirmek için daha ne bekliyorsunuz? Hemen KitapFabrikasi.com’a gelin ve yaptırmak istediğiniz yıllık örneğine karar verin. Tasarımınızı tamamladıktan sonra siparişinizi hemen verin. Eğer sipariş ya da tasarım aşamasında herhangi bir sorunuz olursa müşteri temsilcilerimize ulaşmak için tereddüt etmeyin!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı