ÇOCUK KİTAPLARI

Minik Öğrencilere Yaratıcı Çocuk Sanat Kitapları

Miniklerin eğlenerek öğrenmesi öğretmenlerin, anne babaların en büyük isteklerinden biridir. Eğitim öğretim hayatlarına yeni başlamış öğrencilerin bu sürece alışması için en güzel yötemlerden biridir çocuk sanat kitapları. Öğrencilerinizin kişisel çalışmaları paylaşacağı, çocuğunuzun dünyasını yansıtacak bu kitaplarla hem ona hem de anne-babalara hayat boyu unutamayacakları renkli bir hediye vermiş olacaksınız.çocuk sanat kitapları

Çocuklarınıza doğum günü ya da yaklaşan yılbaşı kutlamaları için  hediye olarak hazırlayabileceğiniz en faydalı kitaplardan biri sanat kitapları… Çocuklara eğitici hediyeler  seçenekleri arasında en göze çarpanlardan biri olan bu kitaplar ile çocuklarınızın ya da öğrencilerinizin en değerli zamanlarını adeta bir albüm gibi saklama imkanına kavuşacaksınız. Okul öncesi zamanların sevimliliği ve ilkokul yıllarının eğlencesini en güzel şekilde bu kitabın sayfalarına yansıtabileceksiniz.

Minik parmakların çizdiği o güzel resimler, boyamalar ya da el işi çalışmaları “Çocuk Sanat Kitabı”nda hemen yerini alacak. İsterseniz sınıfınızdaki öğrencilere ufak kompozisyonlar yazdırıp, kendilerini ve gelecekten beklentilerini yazdırabilirsiniz. Minikler büyüyüp kocaman birer birey olunca, o zamanki hayallerini okumaktan ne kadar keyif alacaklar bir düşünsenize!

Çocuk Sanat Kitapları: En Güzel Hediye

Kitabınızın sayfalarını nasıl isterseniz o şekilde dizayn edebilirsiniz. Yazılar, resimler, en keyfili zamanlara ait fotoğraflar… Tüm bu materyalleri oluşturduktan sonra kitabınızı düzenlemek çok kolay olacak. Size özel olarak tasarlanmış olan online tasarım panelimiz yardımı ile tüm bunları tek tuş yardımı ile yapabileceksiniz. Eğer düzenleme bir sorun yaşarsanız, konusunda deneyimli destek ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor olacak.

Sınıf sanat kitapları özellikle eğitmenlere, okul öncesi ve ilköğretim öğrencilerinin aylık, dönemlik ya da yıllık çalışmalarını bir araya toplayıp öğrencilerinin sanatsal becerilerini kontrol etmelerine imkan sağlayacak.

Öğrencilere faydalı hediyeler seçmek isteyenleri heme KitapFabrikasi.com’a bekliyoruz. Eğitim kurumlarına özel olarak hazırladığımız fiyatlarımıza da mutlaka göz atın ve siparişinizi oluşturun. Herhangi bir sorunuzda bizimle hemen bağlantıya geçebilir ve sorularınız için teknik destek talep edebilirsiniz.

Çocuklarınız ya da öğrencileriniz için en unutulmaz hediyelerden biri olacak sınıf sanat kitapları uygun ödeme koşulları ile sizi bekliyor. Siz sadece kitap adedini belirtin, gerisini bize bırakın!

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı