ÇOCUK KİTAPLARI

Çocuk Sanat Kitabı İle Geleceğin Sanatçılarını Ortaya Çıkarın

En kıymetlinizin, çocuğunuzun yaptığı resimlerin, çektiği fotoğrafların, onunla ilgili güzel anıların yer alacağı ve online olarak hazırlayabileceğiniz çocuk sanat kitabı “Benim Dünyam”, çocuğunuzun sanatsal etkinliklerini kalıcı hale getiriyor.

çocuk sanat kitabı

Çocuk sanat kitabı “Benim Dünyam”, ebeveynlere büyük kolaylık sağlıyor. Online kitap hazırlama yazılımı, çocuğunuz için düşündüğünüz muhteşem kitabı tamamen kendi seçtiğiniz malzemelerle oluşturmanız için benzersiz olanaklar sağlıyor. Kitapta kullanmak istediğiniz seçkileri belirleyerek sipariş vermeniz yeterli.

Sanat kitabına siz ve çocuğunuz için anlamlı olan bütün fotoğrafları yükleyebilirsiniz. Çocuğunuzun farklı yaşlarda ürettiği boyamaları, resimleri, ilk yazı denemelerini, özel bir günde size yazdığı küçük, tatlı notları ya da arkadaşlarıyla katıldığı doğum gününde çektiği parti fotoğraflarını, kendi düşünce ve yorumlarınızı yazdığınız bölümleri de içerecek şekilde dizayn ederek düzenleyebilirsiniz.

Çocuk Sanat Kitabı: Çocuklara En Güzel Hediye

Kitabınızın hazırlama sürecinde; gerekli gördüğünüz yerlerde hazır görsellerden temaya uygun olanları seçip serpiştirerek görsel bir şölen yaratabilirsiniz. Ömür boyu saklanacak bu değerli hediye kitap “Benim Dünyam”ı  farklı ebatlarda ve istediğiniz sayfa sayısında oluşturmak sizin elinizde.

Doğum günlerinde ya da yılbaşı kutlamalarında anne babalar için en önemli şeylerden biri çocuklarını sevindirmektir. Aynı şey öğretmenler için de geçerlidir. Öğrencilerine hatıra olarak saklayabilecekleri ama aynı zamanda onlara faydalı bir hediye seçmek isterler. Peki çocuğa hediye denilince akla ilk gelen şey nedir? Çocuk ve hediye kelimelerini yan yana görünce akla ilk olarak oyuncak gelir sanırız. Ancak oyuncaktan daha faydalı başka bir seçeneğiniz de var: Birbirinden keyifli çocuk sanat kitapları

Bu hediye ile hem çocuklarınızı/öğrencilerinizi sevindirebilecek hem de onların gelişimine katkıda bulunmuş olacaksınız. Kendi yaratıcı çalışmalarını sergilediği bu kitaplar hem sizin için hem de çocuklarınız için yıllar boyu saklanacak unutulmaz bir anı olacak.

Yüksek kalitede kuşe kağıt ve sert-kalın özel mukavva sıvama kapak sayesinde yıllar boyu çocuğunuzun sanat etkinlikleri estetiği anılarla buluşturacak. Onu gülümsetmeye devam edecek… Bu harika ürünü en uygun fiyatlarla, dilediğiniz adet olarak  hemen sipariş verebilirsiniz! Kitaplarınız 3 iş günü içinde hazırlanacak ve adresinize teslim edilecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı