ÇOCUK KİTAPLARI

Karne Hediyesi Seçiminiz KitapFabrikasi.com’dan

Yeni bir eğitim öğretim yılına başladık. İyisiyle kötüsüyle bu eğitim zamanını tamamlıyor çocuklarımız. Onlara bir şeyler öğretmenin en güzel yöntemi ise çocukları eğlendirerek bu bilgileri ona vermektir. Çünkü keyifle öğrenilen her şey akılda daha fazla kalır. Eğer siz de çocuğunuza hem eğleneceği hem öğreneceği bir hediye almak isterseniz size sunduğumuz fırsatları değerlendirebilirsiniz. Son derece eğlenceli ve öğretici çocuk kitaplarımız arasından seçim yapabilir, karne hediyesi olarak çocuğunuza en güzel hediyeyi kolaylıkla seçebilirsiniz.

karne hediyesi

Kişiye özel çocuk kitapları sekmemizden bulabileceğiniz kişiye özel çocuk kitaplarımız, çocuklarınız için en güzel hediye olacak! Bu kitapların en büyük özelliği kitap kahramanının çocuğunuz olacak olması. Bu çocuk kitapları ile çocuklarınız birbirinden özel maceralara atılacaklar, en güzel anıları kitabının sayfalarında okuyacaklar.

Mesela “Renk Oyunu” kitabı ile renklerin ne olduğunu, cisimlerin hangi renklere sahip olduğunu öğrenebilir. Yada “Balonla Dünya Turu” kitabı ile evinden hiç çıkmadan yeni yerler keşfedebilir, yeni ülkeler görebilir. Üstelik bunu kendi kahramanı olduğu bir kitap yardımıyla yapabilir.

Karne hediyesi için en güzel alternatifler

Sitemizde pek çok alternatifini bulabileceğiniz resimli kitaplar ile yaklaşan sömestr tatili için çocuğunuza güzel bir karne hediyesi seçebilirsiniz. Veya yılbaşı hediyesi olarak her sene aldığınız benzer hediyeleri bir kenara bırakarak, çocuğunuza daha faydalı olacak bir hediye seçebilirsiniz.

Bu kitapları oluşturmak da sizin için ayrı bir keyif olacak. Seçtiğiniz kitabın sayfasına girdiğinizde karşınıza çıkacak olan “KİTABINIZI HEMEN OLUŞTURUN” formu ile kitap düzenlemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu formda sizden bazı bilgiler isteyeceğiz, mesela “kahramanın adı soyadı” ya da “kahramanın yaşı” gibi… Formda sizden istenen bu bilgileri doldurduğunuz anda kitabınız tamamen sizin çocuğunuza ya da hediye etmek istediğiniz çocuğa özel bir hale gelecek. Böylece bir anda kendini bir kitap kahramanı olarak bulan çocuğunuz en mutlu olacağı hediyeye sahip olmuş olacak.

20 cm x 20 cm ya da 30 cm x 30 cm gibi iki farklı ebatta hazırlayabileceğiniz çocuk kitapları, 170 gr. kuşe kağıda basılacak. Sert kapağı ile yıllar boyu saklayabileceğiniz bu kitap, çocuğunuzun hem kendi okuyacağı hem de arkadaşları ile güzel vakit geçirebileceği bir hediye olacak.

Siz de çocuğunuzu mutlu etmek için şimdiden kitabınızı seçin ve hazırlamaya başlayın!

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı