ÇOCUK KİTAPLARI

Çocuk Kitapları İle Keşfetmek Çok Keyifli!

Çocuğunuzu hemen bir Afrika gezisine çıkarmak ister misiniz? “Nasıl olacak şimdi bu?” dediğinizi duyar gibiyiz.  KitapFabrikasi.com  sizi ve çocuğunuzu bu geziye götürmeye hazır hem de tek tuşla!  Yeni yerler görmek her çocuğu heyecanlandırır. Hiç görmediği ülkelere gitmek, daha önce hiç tanımadığı insanlarla arkadaş olmak kişiliğini ve ufkunu genişletir. Çocuk kitapları serimizin en popülerlerinden olan  “Balonla Dünya Turu Afrika” çocuğunuza işte bu fırsatı sunuyor.

çocuk kitapları

Çocuğunuzla ilgili adı,yaşı gibi kısa bilgileri verdikten sonra, hikayeniz çocuğunuza özel olarak şekilleniyor. Kahramanın kendisi olduğu bu hikaye sizi ve çocuğunuzu önce balonla Mısır’a götürüyor. Büyüleyici piramitleri gezerken, bu devasa yapıların nasıl yapıldığını da anlatıyor. Aynı zamanda çöl, sıcak  gibi pek çok terimin ne anlama geldiğini öğreniyor.

Çocuğa hediye olarak, keyifle okuyacağı bu kitabı hazırlamanız ise çok kolay. Bunun için KitapFabrikasi.com’u ziyaret etmeniz, “Balonla Dünya Turu Afrika” sayfasında yer alan bilgi formunu doldurmanız  yeterli.

Bu formda istenen ufak bilgileri doldurduğunuzda kitabınızın hikayesi size ve çocuğunuza göre şekillenecek. Çocuğunuz kitabınızın baş kahramanı haline gelecek. Kitapta yer alacak bilgileri bu şekilde çok daha kolay öğrenecek ve aklında tutabilecek.

Çocuk Kitapları İle Keşfetsin!

Çocuğa hediye denilince hep akla oyuncak gelir. Ancak bize göre bir çocuğa hediye kitap almak ona her zaman daha fazla fayda sağlayacak bir seçim olacaktır. Bu renkli resimlerle dolu olan hikaye kitapları ile çocuğunuzun hayal gücünü geliştirebilecek ve onalar geniş bir dünyanın kapılarını açacaksınız. Merak duygusu çocuğun öğrenme kapasitesini en fazla artıran olgudur. Hazırlayacağınız bu  kitaplar ile yeni fikirlerle karşılaşan çocuğunuz, merak duygusu ile öğrenmeye daha hevesli ve istekli olacaktır.

Çocuk kitaplarının eğlenceli ve öğretici olabileceğinin en güzel örneklerinden biri olan bu kitap, çocuğunuza vereceğiniz en güzel hediyelerden biri olacak! Üstelik birbirinden uygun ödeme koşulları ile…Dilerseniz ödemenizi havale olarak yapabilirsiniz. Ya da kredi kartı le ödemeyi tercih edebilirsiniz. Kredi kartını kullanarak nakit ya da taksitli ödeme imkanlarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz. En kaliteli ürünleri en uygun koşullarla alabilmeniz için KitapFabrikasi.com olarak her şeyi düşündük. Siz kalan sadece hangi hediyeyi seçeceğinize karar vermek!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı