SEVGİLİ KİTAPLARI

Yaratıcı Yılbaşı Hediyesini Sevdiğinize Siz Hazırlayın

Aşkı kelimelere dökmek kolay değildir. Hele sevdiğiniz insan karşınızda ve size bakarken… Ona olan duygularını aktarmak için bunu yapamıyorsanız, hislerinizi göstermek için farklı bir yol bulmalısınız. Mesela sevgili kitapları gibi. İçinizden geldiği gibi, en içten sözlerinizle dolduracağınız bu kitap en yaratıcı yılbaşı hediyesi seçimi de olacak sevgiliniz için.

yaratıcı yılbaşı hediyesi

Bu hediyenin güzelliği ise tamamen kendi ellerinizle, kendi yorumunuzla hazırlanacak olması. Çünkü sizin hikayenizi sizden başka hiç kimse böyle doğal anlatamaz. Heyecan içinde geçen o ilk buluşmanız, saatlerce beklediğiniz o telefon ya da birbirinize söylediğiniz o ilk “seni seviyorum” kelimeleri… Hepsi ama hepsi bu özel kitapta yerini alacak.

“Hayat Seninle Güzel” sevgili kitabı kapağından son sayfasına kadar size ve sevdiğiniz insana eğlenceli dakikalar sunacak. Her bir sayfasında adeta aşk hikayenizi okuyacaksınız ama en eğlenceli şekilde!

Sevgiliye ilk hediye olarak da son derece anlamlı ve unutulmaz olacak bu kitap, üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin güzelliğini kaybetmeyecek. Sizin cümlelerinizle hikayenizi anlatan “Hayat Seninle Güzel” foto kitabı, sevdiğiniz insana olan minnettarlığınızı da en özel şekilde gösterecek.

Yaratıcı Yılbaşı Hediyesi Seçiminizi KitapFabrikasi.com’la Yapın

Kitabınızı oluşturma kısmını merak ediyorsanız hemen kısaca bilgi verelim. Kitabı düzenlerken size online tasarım panelimiz yardımcı olacak. Panelimizde sizin için tasarlanmış, hazır karikatür karakterler sizin hikayenizi anlatan figürler olacak. Farklı saç, kıyafet ve mimik görselleriyle her tür hikayeye uygun seçebileceğiniz bu karakterleri sayfanıza eklerken eminiz çok keyifli vakit geçireceksiniz. Sonrasında sıra karakterlere hayat vermeye gelecek.

Beğendiğiniz font  yardımıyla karakterlerinizi seslendirebilecek, hikayenizi sayfalara kolayca dökebileceksiniz. Bu arada sayfanıza renkli tasarım objeleri yerleştirebilecek ya da dilediğiniz fonu ekleyebileceksiniz. Kitap tasarımında ihtiyacınız olan tek şey hayal gücünüz, gerisini online panelimiz sizin için halledecek!

Yaklaşan yılbaşı ile birlikte hazırlıklara başladıysanız ve sevgiliye değişik hediyeler arayışına girdiyseniz en doğru adrestesiniz. KitapFabrikasi.com’da bulabileceğiniz birbirinden güzel ve keyfili sevgili kitapları ile sevdiğiniz insanı çok mutlu edecek, ona unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksınız.

Siparişinizi hemen oluşturun. Seçtiğiniz ürünler 3 iş günü içinde basıma hazırlansın ve özel kutusunda adresinize teslim edilsin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı