SEVGİLİ KİTAPLARI

Yılbaşında Sevgiliye Hediye Ne Alınabilir?

Yılbaşına özel hediye seçeneklerinden biri olan “Yeni Yıl Yeni Yıl” kitabı ile anılarınızı ölümsüzleştirmek sizin elinizde. Yeni yıl yaklaşırken kafanızda beliren “sevdiklerime ne hediye alsam” sorusuna en güzel cevabı KitapFabrikasi.com’da bulabilirsiniz. Yılbaşında sevgiliye hediye edilecek en güzel fikirleri burada bulabilirsiniz.

yılbaşında sevgiliye hediye

Sevdiğiniz insanla geçirdiğiniz koca bir yılın ardından anılarınızı ölümsüzleştirecek Yeni Yıl Yeni Yıl Sevgililer Kitabı, sıradan hediyeleri gölgede bırakacak. Yılbaşı için yaratıcı bir hediye olan ve tamamen sizin anılarınızdan oluşan bu kitap, ilerleyen yıllarda hem siz hem de sevdiğiniz insan için manevi bir değer taşıyacak. Yılbaşı hediye önerileri arasında en unutulmazlardan biri olan bu kitap ile sevdikleriniz mutlu etme fırsatını kaçırmayacaksınız!

Yılbaşında Sevgiliye Hediye Almak Çok Kolay

Sevdiğiniz insanı şaşırtacak bu kitabı hazırlamak ise düşündüğünden daha kolay. Online olarak KitapFabrikasi.com aracılığı ile ulaşacağınız Yeni Yıl Yeni Yıl Sevgililer Kitabı’nı  dilerseniz kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Hazır şablonların içine çift olarak çekilmiş fotoğraflarınızı ekleyerek kitabı kişiselleştireceksiniz. Romantik, komik veya eğlenceli anılarınızdan oluşan bu fotoğraflar ile kitabınızı kolayca hazırlayabilirsiniz.

Fotoğrafların yanına o günle ilgili anılarınızı, düşüncelerinizi veya kendi güzel sözlerinizi yazarak kitaba kendi tarzınızı katabilirsiniz. Kendi fotoğraflarınızın yanında size sunulan farklı grafiklerden de yararlanabilirsiniz. Bu grafikler ile kitaba eğlenceli bir tarz katabilir, acı tatlı anılarınızı bu karikatürler ile sevimli bir şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz. Yaptığınız düzenlemeleri kaydederek dilediğiniz zaman düzenlemeye kaldığınız yerden kolaylıkla devam edebilirsiniz.

Kitabınızın hikayesini de online tasarım panelini kullanarak hazırlama imkanına sahipsiniz. Tasarım panelimizde bulabileceğiniz metin editörümüz yardımı ile karikatür karakterlerinizin konuşmalarını şekillendirebilirsiniz. Bu konuşmaların fontlarına dair renk, boyut ve stil değişikliklerini de yine buradan düzenleyebilirsiniz. Daha romantik bir kitap hazırlamak için tasarım panelimizdeki renkli grafik objeleri kullanabileceksiniz. Bu şekilde kitabınızın tasarımınızı sadece size özel olacak şekilde hazırlayabileceksiniz. Çünkü her çiftin aşk hikayesi sadece kendilerine özeldir.

Sevgiliniz ve sizin için  KitapFabrikasi.com tarafından hazırlanan Yeni Yıl Yeni Yıl Sevgililer Kitabı’nı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilir, yılbaşı hediyesi seçimi için ayıracağınız süreyi minimuma indirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı