ÇOCUK KİTAPLARI

Karne Hediyeleri Eğlenceli Kitaplar KitapFabrikasi.com’da

Yavaş yavaş herkesi yeni yıl heyecanı sarmaya başladı.  Ufak ufak hazırlıklara başladık bu özel günü kutlamak için. Yeni yılın hemen ardından  da özellikle çocuğu olanlar için bir başka önemli zaman bekliyor. Karneler dağıtılacak ve çocuklar sömestr tatiline girecekler. Siz de bir anne baba olarak bu dönemi en keyfili şekilde geçirmesi için uğraşacaksınız. Biz de size bu konuda destek olmak istedik ve karne hediyeleri olarak sipariş verebileceğiniz birbirinden keyifli kitapları sizinle tanıştırmaya karar verdik.

karne hediyeleri

Çocuklar için hediye alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey hem çocuklarınızın beğeneceği, seveceği bir hediye seçmek hem de onların gelişimine katkıda bulanacak doğru hediyeleri almaktır. Standart, hemen herkesin tercih ettiği klasik hediyeler dışında daha farklı ve özel bir hediye seçiminde bulunmak isterseniz KitapFabrikasi.com’un size sunduğu yılbaşı için hediye çocuk kitapları sizin için güzel bir alternatif olacak.

Sitemizde bulunan çocuk kitaplarının eğitici ve öğretici bilgileri konu almasının yanı sıra en önemli özelliği çocuklarınıza özel hazırlanabilir yani kişiselleştirilebilir kitaplar olmasıdır. Yani kitabınızın kahramanları siz ve çocuğunuz olacak. Böyle bir hikaye okuması çocuğunuzun ilgisini çok daha yükseltecek ve onun hayal gücünün artmasına büyük katkıda bulunacak. Üstelik hazırlaması da çok kolay!

Karne Hediyeleri Eğlenceli Kitaplar

Seçtiğiniz kitabın sayfasında bulunan formu doldurarak kitabınızda yer alan hikayenin çocuğunuza göre şekillenmesini sağlayabiliyorsunuz. Böylece hem çocuğunuz kitabını keyifle okuyacak ve arkadaşlarıyla da paylaşacak hem de yepyeni bilgileri keyifle öğrenme fırsatı yakalayacak. Tabii siz de çocuğunuzla daha fazla paylaşımda bulunma fırsatını yakalayabileceksiniz. Birlikte kitabınızı okurken onun ne kadar keyifle öğrendiğini bizzat kendiniz gözlemleyebileceksiniz.

Eğlenirken öğrenmek çocuklar için en etkili öğrenme biçimidir. Siz de bilinçli birer ebeveyn olarak KitapFabrikasi.com’un size sunduğu bu fırsatı kaçırmayın ve siparişinizi hemen oluşturun. En özel ve orijinal çocuk kitaplarını uygun fiyatlarla satın almanın rahatlığını yaşayın.

Siz siparişinizi oluşturduktan sonra kitabınız 3 iş günü içinde basıma hazırlanacak ve özel kutusu içinde adresinize ulaştırılmak üzere yola çıkacak. Bu sene siz de çocuğunuza farklı  karne hediyeleri verin ve elinden bırakamayacağı bu kitabı ona hediye edin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı