ÇOCUK KİTAPLARI

Çocuklara Yılbaşı Hediyesi İsteyenler İçin Alternatifler

Yılbaşı kutlamaları büyükler için ne kadar önemli ise çocuklar için bir  kadar daha özel ve önemlidir. Hepimiz çocukluk yıllarımızda hissettiğimiz o mutluluğu, coşkuyu hatırlarız. Yılbaşı gecesi doğum günümüzden sonra belki de en mutlu hissettiğimiz günlerin en başındadır. Işıl ışıl süslemeler, o geceye özel hazırlanmış mükellef bir masa ve her şeyden önce tüm ailenin bir araya gelmesi. Belki de çocukları en mutlu eden de budur. Tüm sevdiklerini bir arada bulmak ve onlarla doya doya vakit geçirmek bir çocuk için paha biçilmez bir hediyedir zaten. Ama büyükler olarak o gece en değerli varlıklarımızı sevindirmek  ve mutlu etmek isteriz. Bunun için bize en yardımcı olacak şey onlara alacağımızı unutulmaz bir hediyedir. Çocuklara yılbaşı hediyesi seçimi önemlidir. Çünkü hem yaşına uygun hem de onu mutlu edecek bir seçim yapmak gereklidir. KitapFabrikasi.com’un sunduğu çocuklara özel hikaye kitapları ile en faydalı ve yaratıcı hediyeyi seçebilirsiniz.

Çocuklara yılbaşı hediyesi

Çocuklara özel hikaye kitapları her şeyden önce çocuklara okuma sevgisini kolayca aşılayacak kitaplardır.  Çünkü kitabın hikayesi tamamen çocuğunuza göre şekilleniyor ve çocuğunuzu kitabın baş kahramanı yapıyor. Bu hikayeyi oluşturmak da çok kolay. Seçtiğiniz hikaye kitabının sayfasına girdikten sonra “BU KİTABI TASARLA ” butonuna tıklayarak hikayenizin oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuklara Yılbaşı Hediyesi

Kitabın sayfasında bulunan formu doldurmanız ile birlikte hikayeniz oluşmaya başlayacak. Peki bu formu ne şekilde dolduracaksınız? Formumuzda çocuğunuza dair ufak bilgileri vermeniz istenecek. Mesela çocuğunuzun adı, yaşı, en yakın arkadaşının adı ve anne-babasının ismi gibi… Bu bilgilerle, hazır olan bu hikayenin kahraman adı yerine otomatik olarak çocuğunuzun adı ve diğer bilgileri eklenecek, sadece kendisine özel bir hikayenin baş kahramanı olacak!

Bu kitapla çocuğunuzu çok mutlu edecek ve kendisiyle kaliteli vakit geçirmek için çok da güzel bir fırsat yaratmış olacaksınız. Onunla birlikte bu kitabı okurken hem eğlenecek hem de dünyayı keşfetmesine tanık olacaksınız. Size sunduğumuz hikaye kitabı alternatifleri arasında “Küçük Prens”, “Çiftlikte Bir Güm”, “Balona Dünya Turu”, “Dünyadaki En Özel Çocuğa” ve “Doğal Yaşam Parkında Bir Gün” gibi pek çok alternatif bulabilirsiniz.

4 yaşındaki çocuğa hediye ne alınır?” sorusuna en güzel cevaplardan birisi olarak çocuk hikaye kitapları ile yılbaşı gününde onları sevindirin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı