DÜĞÜN DAVETİYELERİ

En Kaliteli ve Ucuz Davetiyelerin Adresi

Ucu bucağı olmayan bir aşk denizinde yolculuğa hazırlanıyorsunuz. Bu yolculuğa çıkmaya çok az bir zaman kaldı. Hazırlıklarınız tüm hızıyla devam ederken sıra düğün davetiyesi seçiminizi yapmaya geldi. Birlikteliğinizin en güzel simgesi olacak düğün davetiyenizi seçme konusunda kafanızdaki tasarıma henüz ulaşamadıysanız en doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. KitapFabrikasi.com’da yer alan birbirinden şık ve güzel seçenekler ile en kaliteli ve ucuz davetiye çeşitlerine ulaşma imkanını yakalayacaksınız.

ucuz davetiye

Yalnız yürümek zor bu hayatta. Size ömür boyu eşlik edecek ruh eşinizi bulduysanız çok şanslısınız demektir. Onunla evlenmeye karar verdiyseniz de nazarlar değmesin ne diyelim. Sizin için şimdi mutlulukla dolu masmavi bir denize açılma vakti. Hayatınızın en özel gününün ilk habercisi olacak “Masal Kahramanları” düğün davetiyesiyle aşkınızı taçlandırmaya ne dersiniz?

Tasarım davetiye denilince bizim için akan sular durur. Eğer siz de klişelerden hoşlanmıyorsanız bize katılacağınızdan şüphemiz yok. Hayalinizdeki düğünün, hafızalardan silinmeyecek davetini gerçekleştirmek için size muhteşem bir davetiye modeli sunuyoruz. Size de evlilik sandalına binip açılmak kalıyor. Bu sıra dışı tasarım, etrafınızdaki “Bindik bir alamete…” diyen çiftleri çok kıskandıracak bizden söylemesi. Ne yapalım bu konuda herkes sizin kadar şanslı değil tabii!

Ucuz Davetiye Modelleri

Bu ürünün en büyük özelliklerinden bir tanesi farklı davetiye tasarımı. Bu tasarımı ile davetiye seçimi ile herkesten ayrılmak, kendilerine özel bir tasarım davetiye isteyen çiftler aradıklarına ulaşmış olacaklar. Çünkü bu davetiyeyi, bu iş için özel olarak hazırlanmış online tasarım panelimiz yardımı ile kendi beğeninize göre yeniden düzenleme imkanına sahipsiniz.

Eğer “Masal Kahramanları” davetiyemizi gördükten sonra “Bizim davetiyemiz bu olmalı!” derseniz, bu tasarımı hemen sipariş olarak verebilirsiniz.  Farklı davetiye boyutları ile sipariş verebileceğiniz bu davetiye, siz sipariş verdikten sonra 3 iş günü içinde basıma hazırlanacak ve adresinize teslim edilmek üzere yola çıkacak. Havale, kredi kartı ya da kredi kartına taksit ödeme imkanları ile satın alabileceğiniz “Masal Kahramanları” ile düğününüze katılan tüm konuklarınızı büyüleyebilecek, onlara anlamlı birer hatıra bırakmış olacaksınız.

Haydi gelin KitapFabrikasi.com’a siparişiniz hemen oluşturun!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı