FOTO KİTAPLAR

Sadece Size Özel Bir Düğün Albümü…

Düğün ve nişan fotoğraflarınızın albüm yaprakları arasında sararıp gitmesine izin vermeyin. Biraz alışılagelmişin dışına çıkın; kendi tasarımınız, farklı ve özel bir düğün albümü tasarlayın!

Düğünler ve nişanlar, hayatınızda unutulmaz kılmak istediğiniz çok özel günler. Ama maalesef, bunun için düğünlerde ve nişanlarda bol bol fotoğraf çekilse de sonradan bastırılan bu fotoğraflar, bir albümün yaprakları arasında unutulup gider. Peki, bu özel günlerinizi biraz daha farklı ve çok daha şık bir şekilde ölümsüzleştirmek istemez misiniz? Mesela bir kitap haline getirerek…

düğün albümü

İstediğiniz fotoğrafları, harika tasarımlarla ve ekleyeceğiniz notlar, yazılar ve güzel sözlerle zenginleştirerek o özel günlerinizden harika bir anı yaratabilir; aklınıza geldiği her an size özel kitabınızı açıp o günleri bütün detaylarıyla hatırlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, artık, büyük tasarım ve baskı masraflarıyla uğraşmak zorunda da değilsiniz üstelik. Mutluluğunuzun kitabını kendiniz yazmak için bilgisayarınız size yeter. Tasarım programlarıyla boğuşmadan, matbaa matbaa dolaşmadan içinize sinen bir düğün foto kitabı hazırlayabilir ve bastırabilirsiniz.

Düğün Albümü Tasarımınızı Kendiniz Yapın

KitapFabrikasi.com, sizlere, kolayca birbirinden güzel düğün nişan foto kitapları oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Siz, sadece, fotoğraflarınızı seçiyor ve bilgisayarınızın başında ister KitapFabrikasi.com’da yer alan hazır tasarımlardan birini seçip özelleştirerek, isterseniz de yepyeni tasarımlar yaparak foto kitabınızı oluşturuyorsunuz. Kuşe kağıda yüksek kalitede baskıyla hazırlanan büyük ebat foto kitaplar, sizi, geleneksel nişan, düğün albümlerinden birkaç adım daha öteye taşıyarak farkınızı ortaya koymanızı sağlıyor.

Peki bu tasarımı nasıl yapıyorsunuz? Sadece bu iş için tasarladığımız online tasarım panelimiz ile kitabınızı dilediğiniz gibi düzenlemeniz mümkün. Üstelik hiçbir grafik bilgisine sahip olmanıza gerek yok! Tasarım panelimizde her düzenlemeyi tek tuşla ya da sürükle bırak yöntemi ile kolayca gerçekleştirebiliriniz.  Bir evlilik kitabı içinde neler olması gerekiyorsa, mesela güller, balonlar ya da sevgi sözcükleri, hepsini kolayca sayfalarınıza ekleyebilirsiniz. Hayalinizdeki hediyeyi bu panel ile kısa sürede hazırlayabileceksiniz.

Foto kitabınızı, foto kitap kategorimizin düğün nişan foto kitapları alt kategorisinde hiç zaman kaybetmeden oluşturmaya başlayın; ömür boyu sürecek mutluluğunuzun kitabını kendiniz yazın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı