FOTO KİTAPLAR

Sevgiliye Özel Hediye: Aşk-ı Derun Foto Kitap

Her çiftin aşkı onların hikayesidir. Paylaştıkları, birbirlerine olan sevgileri ile herkesin hikayesi de kendine özeldir. Peki bu güzel ve sadece size ait olan hikayeyi ömür boyu saklamak ve sevdiğiniz insanlar paylaşmak güzel olmaz mıydı?  Sevgiliye özel hediye olarak seçebileceğiniz “Aşk-ı Derun” foto kitabı ile kendi hikayenizi kendiniz yapın, aşkınızı en romatik şekilde bir kitap haline getirin.sevgiliye özel hediye

Tanıştığınız  ik günden bu güne tüm yaşadıklarınız bir kitap olur lafı nihayet gerçek oluyor.  İyi – kötü birlikte geçirdiğiniz tüm zamanlar sizin için unutulmaz birer hatıra… Bu günleri aynı duygularla ve mutlulukla hatırlamak isterseniz KitapFabrikasi.com’a gelerek sadece size özel bir romantik kitap oluşturabilirsiniz.

Yılbaşı hediye seçimi zamanları yaklaşırken ister kendinize ister sevdiğiniz insana bir ömür boyu saklayabileceği rmantik bir hediye hazırlamak istemez misiniz? O zaman yapmanız gereken “Aşk-ı Derun” foto kitabını seçmek ve hemen düzenlemeye başlamak.

Kitabınızı oluşturma aşaması da son derece keyifli ve yaratıcı bir süreç olacak. Bunun için sistemimize kaydolarak “BU KİTABI DÜZENLE” butonuna tıklamanız yeterli. Karşısınıza çıkacak olan online tasarım panelimiz yardımı ile kapağından son sayfasına kadar tüm dizaynını kendi ellerinizle yapabilecek, kimselerde olmayan bu hediye kitaba kolayca kavuşabileceksiniz.

Sevgiliye Özel Hediye

Tasarım panelini kullanmak için hiçbir grafik program bilgisine sahip olmanıza da gerek yok. Panelimiz sizin en kolay şekilde kullanabilmeniz için özel olarak tasarlandı ve hizmetinize sunuldu. Tek tuşla fotoğraflarınızı kitabınıza ekleyebiliyor, bu güzel fotoğrafları kendi ağzınızdan dökülen en güzel cümlelerle süsleyebiliyorsunuz. Eğer güzel sözleriniz için yardıma ihtiyacınız varsa panelimizde yer alan “güzel sözler” bölümünden en beğendiğiniz sözleri seçebilir, hediyenizi mümkün olduğunca özel hale getirebilirsiniz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi seçme zamanı geldi de geçiyor bile! Yılbaşı telaşına düşmeden hediyenizi seçin, rahat rahat hazırlayın ve siparişinizi verin.

Siz kitabınızı hazırladıktan ve onayını verdikten sonra kitabınız hazırlık sürecine başlar. 3 iş günü içinde baskısı tamamlanan özel hediyeniz özel kutusunda adresinize teslim edilir. Kargomuzun elinize ulaşmasından sonra size de yılbaşı günü için geriye saymak kalır!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı