FOTO KİTAPLAR

Sevgilim Asker Diyenlere En Güzel Hediye

Birbirini seven, birbirleri olmayan vakit geçiremeyenler için asker yolu gözlemek zordur. Vakit geçmez, hasret hiç dinmez. Birlikte olduğunuz güzel zamanlara dair her şey hem sizin hem asker sevgilinizin burnunda tüter. Vatan borcu olduğu için gem gururla hem özlemle geçmesi beklenir günlerin. Birlikte şafak sayılır, tekrar bir araya gelinince neler yapılacağı planlanır. Sevgilim asker diyen herkesin keyifle tasarlayacağı ve sevgiline göndermekten keyif alacağı bir foto kitabı tanıtmak istiyoruz bugün sizlere…

sevgilim asker

Askerlik dönemi bir erkek için en zor geçirilen dönemdir belki de… Ailesinden, sevdiğinden uzak olmak yeterince zordur. Bir de onların yüzünü istediği zaman görememek bu zamanların belki de en zorlayan tarafıdır.

Sayılı her gün gibi bu zorlu günler de geçip gidecek. Ama beklerken siz de sevgilinize hoş ve hiç beklemediği bir sürpriz yapabilirsiniz. Ona aşk dolu bir asker hediyesi gönderebilirsiniz. En güzel fotoğraflarınızla süslenmiş, sevginizi en güzel şekilde anlatan bu foto kitap ile asker sevgilinizin bu günleri geçirmesine biraz olsun yardımcı olabilirsiniz.

Sevgilim Asker Diyenleri Bekliyoruz

Bu kitabı tamamen kendi ellerinizle hazırlayacak olmanız da işin güzel tarafı. Tasarımın tamamını kendiniz yaparak, askerdeki sevgilinize en anlamlı hediyeyi siz yapmış olacaksınız. “Ben nasıl tasarlayacağım bu kitabı?” diye düşünüyorsanız, içinizi rahatlatacak şu cevabı verelim: Siz sadece en sevdiğiniz fotoğrafları seçin yeter, gerisini online tasarım panelimiz sizin adınıza halledecek.

Sevgilim asker diyen herkesin tamamen kendi istediğiniz gibi hazırlayabileceğiniz bu kitap için yapmanız gerekenler çok basit. Kitabınıza fotoğraflar ekleyebilir, duygularınızı yazabilir, panel üzerinde hazır şablonları kullanabilirsiniz. Kaydedip çıkıp istediğiniz zaman devam edebilir, zamanı gelince de sipariş verebilirsiniz.

Online tasarım panelimizi kullanmak hem çok kolay hem çok keyifli olacak. Üstelik bu paneli kullanmak için hiçbir grafik programı ya da diğer program bilgilerine sahip olmanıza gerek yok! Panelimiz sizin bu düzenleme işlemini en rahat ve kolay şekilde yapabilmeniz için hazırlandı. Kitabınızı panelimiz ile kolayca tasarlayabilir, siparişinizi hazırlayabilirsiniz.  Asker sevgiliye kitap hazırlamak, onu mutlu etmek işte bu kadar kolay!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı