FOTO KİTAPLAR

Sevgili İçin Yılbaşı Hediyesi KitapFabrikasi.com’da Sizi Bekliyor

Sevgilinize bu sene yılbaşında hiç beklemediği bir hediye verin. Her sene aldığınız o klasik hediyeleri bu yıl bir kenara bırakın. Ona, farklı ama bir o kadar da özel bir hediye hazırlayın. Peki bu hediye ne olabilir diye soruyorsanız size sunduğumuz teklifi beğeneceksiniz. Ona olan sevginizi en güzel şekilde anlatabileceğiniz harika bir sevgili kitabına ne dersiniz? “Bizim Hikayemiz” kitabıyla sevginizi en özel şekilde ona anlatabilirsiniz. Sevgili için yılbaşı hediyesi bundan daha romantik bir sürpriz düşünülebilir mi?
sevgili için yılbaşı hediyesiSevgili için hazırlanacak hediye eğer ona özelse değeri artar. Bunun için yapacağınız en güzel şey ona anlamlı bir aşk kitabı hazırlamaktır. Bu kitabın her sayfası ona olan bağlılığınızı anlatan güzel bir kanıt olacak.

“Bizim Hikayemiz” kitabını hazırlarken emin olun siz de çok keyif olacaksınız. Tasarım panelini kullanarak kitabınızı sadece size ve sevgilinize özel hazırlayabileceksiniz. Kitabınızın sayfalarına sevgilinizle birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz. Ona olan duygularınızı en güzel cümlelerinizle ifade edebilir, en içten duygularınızı onunla paylaşabilirsiniz.

Sevgiliye el yapımı hediyeler arasında en romantiklerinden biri olan  sevgili kitapları özel gününüze anlam katacak, sevgilinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirecek. Onunla birlikte yaşadığınız tüm anıları tekrar hatırlayacak, birlikte olmanın keyfini doya doya yaşayacaksınız.

Sevgili için yılbaşı hediyesi

Bu aşk kokan sevgili albümü hem sizin hem de sevdiğiniz insan için yıllar boyu saklanacak anlamlı bir kitap olacak.  Tasarımı için herhangi bir program bilgisine sahip olmayı gerektirmeyen sevgili kitapları tamamen sizin ellerinizle hazırladığınız bir hediye olacak ve hediye ettiğiniz kişiye olan yoğun duygularınızı en açık biçimde göstermenizi sağlayacak.

Sevgili için yılbaşı hediyesi  ile aşkını göstermek için yapmanız gereken tek şey “Bizim Hikayemiz” kitabının tasarımını yapmaya koyulmak ve sayfalarınızı en güzel fotoğraf ve cümlelerinizle süslemek. Sevgilinizi unutamayacağı bu hediyeyle mutlu edecek ve birlikte yeni yıla güzel bir başlangıç yapacaksınız.

Gelin KitapFabrikasi.com’a, sunmuş olduğumuz en uygun fiyat seçenekleri arasından sizin için en uygun olan seçeneği işaretleyin ve siparişinizi heme oluşturun. Kargonuz 3 iş günü içinde hazırlanıp adresinize teslim edilsin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı