DÜĞÜN DAVETİYELERİ

Romantik Düğün Davetiyesi İsteyenler Buraya!

Düğün davetiyenizin romantik olmaması için hiçbir sebep yok! Siz de düğün hazırlıkları ile uğraşırken davetiyenizi istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. En romantik bizi demek istiyorsanız romantik düğün davetiyesi KitapFabrikasi.com’da sizi bekliyor!

romantik düğün davetiyesi

Düğün hazırlıkları içerisinde davetiyeler hep son ana kalır. Oysaki davetiyeler, düğünden sonra bile önemini kaybetmeyen en değerli hatıralardır. Bu yüzden de özenle hazırlanması gerekir. Siz de düğününüze uygun “Romantik” davetiyeye sahip olmaya çok yakınsınız.

KitapFabrikasi.com’un geliştirdiği yazılım sayesinde davetiyenizi kişiselleştirerek düğününüze sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken davetiyenizde kullanmak istediğiniz görsellere ve metine karar vermek.

Davetiyenizi tasarlarken görsellerde ve metinde değişiklik yapabilirsiniz. Davetiye üzerine birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızı koymak, davetiyenin aidiyetini artıracak. Bu sebep ile davetiye üzerinde kullanacağınız görsel, müstakbel eşiniz ile romantik bir anınızda çekilmiş bir fotoğraftan daha güzeli olamaz! Davetiyenin arkasına da birbirinize söylemekten hoşlandığınız sözleri yazabilirsiniz.

Romantik Düğün Davetiyesi

Kişiye özel davetiye oluşturabilmek için ev sevdiğiniz şairin dizelerine yer verebilirsiniz. Davetiye şablonu üzerinde yer alan isimleri, düğün yer ve zamanını değiştirmeyi de unutmayın. Tasarım bittikten sonra, sepet aşamasında zarf seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Artık siparişiniz tamamlanmaya hazır. Romantik bir davetiye için bir an önce tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Kendi davetiyesini tasarlamak isteyen herkes için KitapFabrikasi.com en uygun adreslerin başında geliyor. Çünkü yeni bir hayat kurmaya hazırlanan her gelin ve damat için sadece kendilerinde olacak bir davetiye sahibi olmak önemlidir. Davetiye düğün sahiplerinin adeta bir aynsımasıdır Bu nedenle çiftlerin beğenilerine, yaşam tarzlarına ve hayata bakış açılarına en uygun şekilde seçilmelidir.

KitapFabrikasi.com işte bunları düşünerek, birbirinden çok farklı tarzdaki davetiyeleri sizlere sunuyor. Eğer romantik bir çiftseniz size uygun en romantik davetiyeler arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Davetiyenizde farklılık olsun, hiç kimseninkilere benzemesin diyorsanız suluboya figürlü davetiyelerimizde hayalinizdeki davetiyeye en yakın örnekleri burada bulabilirsiniz. “Ben klasik davetiye severim. En güzeli en klasik olanıdır” diyenlerdenseniz geçmişle günümüze birleştiren nostaljik davetiyelerimizi seçebilirsiniz. Ya da klasik güzelliğin en güzel yansımasını sunan davetiyelerimize göz atabilirsiniz.

Davetiye tasarımı için geç kalmayın, hemen seçiminizi yapın. Siparişinizi kolayca oluşturun.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı