Genel

Küçük Çocuk İçin Hediye KitapFabrikasi.com’dan Alınır

Çocukken en sevdiğiniz şey hediye almak değil miydi? Haydi itiraf edin, babanızın akşam eve gelmesini siz de dört gözle beklememiş miydiniz? Getirdiği hediye ister istediğimiz bir oyuncak olsun isterse bir çikolata, bizi sevinçten zıplatmaya yeterdi. Şimdi biz büyüdük, pek çoğumuz anne ve baba olduk. Şimdi çocuklarımızı sevindirmek için sıra bizde. Onlara hem eğlenecekleri hem de öğrenecekleri bir hediye almak isteriz ebeveynleri olarak. Biz de bu bilinçli tercihinize katkıda bulunmak için çocuğunuza bir sürpriz yapmadan önce KitapFabrikasi.com’a uğrayıp birbirinden renkli çocuk kitaplarımıza bakmanızı istiyoruz. Küçük çocuk için hediye denilince akla ilk gelen adreslerden biri olan KitapFabrikasi.com çocuklarınızın ruhsal gelişimlerine katkıda bulunacak birbirinden güzel kitapları beğeninize sunuyor. Seçmesi sizden!

küçük çocuk için hediye

Çocuklar için özel olarak hazırlanmış olan bu kitaplarımız öylesine şeker ki eminiz hangisini sipariş vereceğinize kolay kolay karar veremeyeceksiniz. Eğer amacınız çocuğa faydalı hediyeler arasından bir seçim yapmaksa hangi kitabımızı sipariş verirseniz verin en doğru seçimi yapmış olacaksınız.

Bu kitapların arasında en renklisi “Renk Oyunu” kitabımız… Bu kitap ile çocuğunuz eğlenirken renk bilgisini kazanma imkanını yakalayacak. Öncelikle renkleri görerek tanıyacak ve sonrasında “ne ne renktir” bilgisini edinecek.

Küçük Çocuk İçin Hediye Seçmek

Çocuklara bir şey öğretmenin en güzel yolu ona öğreteceğiniz şeyi göstermekten geçer. Bu nedenle örneklerle bu terimleri görmesi çok daha iyi öğrenmesini ve bu bilgiyi kullanılabilir bir hale getirmesine neden olacak.  Üstelik bu kitapta baş karaman da kendisi olacak.

Kitabınızı çocuğunuz için özelleştirerek sadece ona hitap edecek bir kitap kolayca hazırlayabilirsiniz. Bu yapabilmek için “Renk Oyunu” kitabımızın sayfasına girdikten sonra  hemen sayfanın ortasında bir form göreceksiniz. Bu formada “kahramanın adı, soyadı, yaşı ve yakın arkadaşının adı” gibi doldurmanız gereken minik bilgiler istenmekte. Bu bilgileri girdiğinizde kitabınızın hikayesi tamamen çocuğunuza göre şekillenmiş, kitap kahramanı olarak onu belirlemiş olacak. Gördüğünüz gibi küçük çocuk için hediye bir kitap hazırlamak bu kadar kolay!

Yeni yıla merhaba diyeceğimiz o özel günün akşamında siz de meleğinizi birbirinden özel çocuk eğitim kitapları ile sevindirin. İster peşin ister kredi kartıyla taksitli olarak alabileceğiniz bu özel hediyeler ile çocuğunuza en özel armağanı siz verin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı