KİTAP BASTIR

Kitap Bastırmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Amatör şair ve yazarlara gün doğdu! KitapFabrikasi.com’un sunduğu yepyeni hizmetle yazdıklarınızı saklamak artık çok kolay! Roman, hikaye, şiir ya da deneme her tür kitabınızı KitapFabrikasi.com ile rahatlıkla hazırlayabilir ve kitap halinde basılmasını sağlayabilirsiniz. Kitap bastırmak KitapFabrikasi.com’un sunduğu bu imkanla artık çok daha kolay ve rahat!

kitap bastırmak

Yazılarınızı hazırladıktan sonra kitap haline getirebilmeniz için yapmanız gerekenler çok basit. Hemen KitapFabrikasi.com’da bir hesap oluşturuyorsunuz. Sonrasında kitap bastırma sayfamıza girip istediğiniz ebattaki – 14 cm x 20 cm ya da 20 cm x 28 cm – hazır kitabınızı seçiyorsunuz. Bunun için isterseniz sayfamızda yer alan şablonlar üzerinde hazırlığınızı yapabiliyor dilerseniz bu şablonları bilgisayarınıza indirdikten sonra kitap hazırlama işlemine geçiyorsunuz.

Kitap basımı sürecinin en önemli kısımlarından biri kitap kapağıdır. Kapağınızı size sunmuş olduğumuz tasarım panelini kullanarak kolayca hazırlayabilirsiniz. Ya da sizin için hazırlamış olduğumuz kapakları düzenleyerek son derece profesyonel kapaklar tasarlayabilirsiniz.

Kitap Basımı İçin KitapFabrikasi.com Yeter!

500 sayfaya kadar hazırlayabileceğiniz kitabınızı, 1000 adete kadar bastırabilirsiniz. Kapağı amerikan bristol ve mat selefon kağıttan olacak kapak dışında 80 gr. kitap kağıdına basılacak olan hazır kitaplar ile siz de yazılarınızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlayın.

Roman, hikaye ya da şiir çalışmalarınızı duyurmak için artık yayınevlerinin kapısında beklemeye, kargo alışverişine ya da telefon trafiği arasında yıpranmanıza hiç gerek yok. Kendi kitabınızın basımını da kendiniz yapabilir, hemen zaman hemen nakit tasarrufu yapabilirsiniz. İster 1 tane ister 1000 tane kitabı bizimle hazırlayabilirsiniz, üstelik ihityacınıza uygun olacak şekilde iki farklı ebatta.

Kitabınızın ön ve arka kapaklarını oluşturmak için de size online tasarım panelimiz yardımcı olacak. Panelimize girdikten sonra dilediğiniz görseli seçerek tek tuşla sistemimize yükleyebilir ve kapak olarak yükleyebilirsiniz. Bu şekilde son derece profesyonel görünümlü bir kitap kapağına sahip olabileceksiniz. Dilerseniz  sizin için tasarlamış olduğunuz kitap kapaklarını da kullanabilir, kitabınızın iç kısmını düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Roman hazırlama sürecini eğlenceli bir hale getirecek olan bu sistem ile siparişleriniz 3 iş günü içinde hazırlanıp adresinize teslim edilecek. Peşin fiyatına 3 veya 6 taksit olarak ödemesini yapabileceğiniz bu kitaplar ile kendi kitaplarınızın yayin evi siz olun.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı