Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/kitapfabrikasi.com/public/blog/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3716
Hakkımızda - Blog Fabrikası

Hakkımızda

Merhaba,

KitapFabrikasi.com yıllardır kişiye özel kitaplar ve davetiyeler üreten Karga Medya Yayın Yazılım ekibi tarafından, kullanıcıların her türlü kişiye özel kitap ve davetiyeyi online olarak hazırlamalarını, istedikleri boy ve ebatta sipariş vermelerini sağlayan bir e-ticaret  girişimidir.

KitapFabrikasi.com bir sermaye şirketi değildir. Sürekli kendini geliştiren, hayattan zevk alan, kaliteye ve verdikleri hizmete önem veren genç ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır.

İzmir’de kurulmuş ancak süreç içinde İstanbul’a taşınmış bir firmayız.

Gayemiz hazırladığımız kitaplarla, davetiyelerle insanları mutlu etmek, hep olanı, her yerde olanı değil sadece size özel olanı yapmanızı sağlamak. Çocuklarımıza farklı masal kitapları hazırlanmasını, kahramanının kendileri olduğu kitapların anne ve babaları, öğretmenleri ya da bu işe gönül vermiş kişiler tarafından yazılmış çizimleriyle iç açan, zihin açan estetik ve kaliteli kitaplar hediye edilmesini sağlamak.

Düğünü olacaklara farklı, kendilerine özel  davetiyeler hazırlamalarını, ister 20 ister 2000 tane alabilmelerine olanak vermek.

Düğün yapanlara uygun fiyatlara düğün kitapları hazırlamalarını sağlamak, okullara yıllıklar, işyerlerine kendilerine ve müşterilerine özel kitaplar, davetiyeler yapmalarını sağlamak amacındayız.

Biz projeyi gerçekleştirirken ve size hizmet verirken çok eğleniyoruz, umarız sizde kitap, davetiye hazırlarken mutlu olursunuz…

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

 

2 Yorum

  1. bu sistemden yararlanmak isterdim foto kitap harika bir fikir fakat pc bilgim bunu yapmaya yetmiyor izmirde bir şubeniz varmı saygılar

    1. Serpil Hanım merhaba,
      Foto kitapları oluşturmak için düzenlemek istediğiniz ürün sayfasına girip “TASARLAMAYA BAŞLA” butonuna tıklamanız yeterli. Açılan sayfada sürükle-bırak yöntemiyle pek çok güzel tasarım oluşturabilirsiniz.
      Maalesef şu an için İzmir’de şubemiz bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı