FOTO KİTAPLAR

En Romantik Yeni Evli Çift Hediyesi

Düğününüzün başrol oyuncuları sizsiniz. Yeni bir hayata adım atan ve mutluluğun doruklarında olan iki insan.. Tüm dostlarınızın sizinle olduğu, dans edip eğlendiğiniz o mutlu günde ettiniz yemininiz. Artık kutsal evlilik bağı ile bağlısınız birbirinize ve gelecek günler daha fazla mutluluk ve aşk getirecek size. Ve şimdi sırada düğün hazırlıklarınızın yorgunluğunu atabileceğiniz, yeni hayatınızın ilk günlerine yani balayınıza hazırsınız. Bu özel günlerinizi de tıpkı düğün gününüz gibi saklamak ve romantizm dolu bir kitap haline getirmek istemez misiniz? Yeni evli çift hediyesi için en güzel alternatiflerden biri olan “Balayı Hatırası” foto kitabı ile romantik zamanlarınız hep sizinle olacak.

yeni evli çift hediyesi

Balayı sadece bir dinlenme zamanı değil aynı zamanda evli olarak birlikte çıktığınız ilk tatil olma özelliğini taşır. Bu özel zamanda yaşanan her şey, her anı yıllar boyu hatırlanır ve yad edilir. Üzerinden ne kadar geçerse geçsin balayı tatilinin bu kadar önemli olmasının nedeni de budur.  Tıpkı bir düğün albümü gibi birlikteliğinizin en romantik ve unutulmaz anlarını saklar. Hem size hem tüm sevdiklerinize mutluluğunuzu hatırlama imkanı sunar.

Peki “Balayı Hatırası” foto kitabını nasıl hazırlayabilirsiniz? Bu kitabı kendinize ya da yeni evlenen sevdiğiniz bir çifte hediye edecekseniz bu soruyu düşünmüş olmalısınız. Hemen söyleyelim; hiçbir program bilgisine sahip olmanıza gerek yok bu kitabı tasarlamak için. Çünkü online tasarım panelimiz yardımıyla kitabınızı ön kapağından başlayarak her sayfasını kolayca düzenleyebiliyorsunuz.

Yeni Evli Çift Hediyesi

Tek tuşla en güzel balayı fotoğraflarınızı ekleyebiliyor, isterseniz en güzel aşk sözlerini yazabiliyorsunuz sayfalarınıza… Ya da sizin için hazırlamış olduğumuz hazır tasarım objeleri kişiselleştirebiliyorsunuz kitabınızı. Yani hayalinizdeki her tür tasarımı sayfalarınıza dökmeniz mümkün.

Siz de kendinize ya da çevrenizde bulunan balayı çiftlerine romantik hediye almak istiyorsanız hemen KitapFabrikasi.com’a uğrayarak, bu yeni evli çift hediyesi kitabını oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize böyle bir sürpriz yaparak yıllar boyu saklayacakları harika bir kitap hediye etmiş olun. Yılbaşı günü yaklaşırken çevrenizdeki sevdiklerinizi KitapFabrikasi.com’da bulunan birbirinden güzel hediyeler ile şaşırtın!

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı