FOTO KİTAPLAR

En Hızlı Yılbaşı Hediyesi: Fastbook

Anılarını saklamanın en güzel yollarından biridir fotoğraflar. Zamanı dondurur, üzerinden yıllar geçse dahi bize o anlar aynı şekilde hissettirirler. Ancak fotoğraflarımız da özenle saklanmayı ve korunmayı hak eder. Çünkü iyi korunmayan fotoğraflar maalesef zamana karşı direnemez ve yıpranır, eskir ya da en kötüsü kaybolur. Bunun önüne geçmek için çeşitli yöntemler bulabiliriz. Fotoğraf albümleri bunlardan biridir. Ancak anılarınızı duygularınızla birleştirmek ve öyle saklamak isterseniz foto kitaplar çok daha iyi bir tercih olacaktır. Foto kitap hazırlamak hem keyifli hem de yaratıcı bir süreçtir. “Benim bu kadar zamanım yok, daha kısa bir şekilde nasıl bir kitap hazırlayabilirim?” diyorsanız, size yeni mobil foto kitap hazırlama sistemimiz FastBook’u öneriyoruz. Son derece keyifli ve hızlı yılbaşı hediyesi de olacak bu kitaplara bayılacaksınız.

hızlı yılbaşı hediyesi

Sevgiliye yılbaşı hediye seçimi çoğu kişi için zordur. Her sene yılbaşı yaklaşırken  herkesin kafasında olan fikir farklı ve orijinal bir hediye almak varken, maalesef hediyeler genelde bir öncekine benzer seçilir. Siz bu sene bu çemberi kırmak ve sevdiğiniz insana şimdiye kadar hediye etmediğiniz farklı bir şey istiyorsanız hemen yardımınıza koşalım. Yeni mobil foto kitap hazırlama sistemimiz ile kısa zamanda harika bir kitap hazırlayabileceksiniz.

Hızlı Yılbaşı Hediyesi

Bu kitabı hazırlamak için bilgisayar başında olmanıza hiç gerek yok! Tabletinizden ya da cep telefonunuzdan sistemimize kolayca bağlanıp kitabınızı düzenleyebileceksiniz.

Size hazır olarak sunmuş olduğumuz 9 farklı sayfa şablonumuzla kitabınızın sayfalarını hazırlayabileceksiniz. Dilerseniz tüm kitabınızı aynı sayfa şablonu konseptiyle hazırlayabilir, dilerseniz her bir sayfanız için farklı sayfa seçimi de yapabilirsiniz.

Sayfalarınızı belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey seçtiğiniz fotoğrafları tek tuş ile sayfalarınıza aktarmak. İsterseniz fotoğraflarınızı en güzel cümlelerle süsleyebilirsiniz. Bu konuda size yine tasarım panelimizde bulunan metin editörümüz yardımcı olacak. Sayfalarınızı süsleyecek en renkli tasarım objelerini de burada bulabileceksiniz. Kitabınızı hazırlamak işte bu kadar kolay!

Bu haberimizi duyduktan sonra sanırız yılbaşı için hediye alternatifleri arayışınızı hemen sonlandıracak ve hızlı kitabınızı oluşturmaya başlayacaksınız. Siz de zamanın hızına ayak uydurun, hızlı kitabınız ile sevdiğiniz insana hediyeniz 5 dakikada oluşturun!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı