FOTO KİTAPLAR

Anılarınız Aile Foto Kitap İle Hep Sizinle

Güzel günleri hatırlamanın, anıları taze tutmanın en iyi yolu, fotoğraf albümleri. Eşiniz ve çocuklarınızın olduğu bir  aile foto kitap sayesinde, neşe içinde geçirdiğiniz günleri her zaman hatırlamanız mümkün.

 

aile foto kitap

Çocuklarınızın doğumu, yaz tatilleri, doğum günleri, özel günler… Sizi siz yapan tüm anılarınızı bu kitapla sayfa sayfa okuyabilir, o güzel günlere sevgiyle bakmak için yapmanız gerekenler çok basit.

En sevdiğiniz fotoğraflarınızı seçiyorsunuz. Dilerseniz fotoğraflarınızın yanına o güne dair aklınızda kalan, o günün size hissettirdiği duyguları not olarak da ekleyebilirsiniz. Albümü oluştururken size sunulan farklı grafiklerden de faydalanabilirsiniz. Bu anlamlı anı kitabı ile hatıralarınız her an elinizin altında olacak. Bir ömür boyu  aynı hislerle hatırlayacağınız anılara ev sahipliği yapacak!

Hatta bu işlemin en zor kısmı fotoğraflar arasından en güzellerini seçmek olacak! KitapFabrikasi.com’un online olarak kullanabileceğiniz bu yazılımı sayesinde anılarınızı kitaplaştırmak çok kolay olacak. Çünkü kitabınızı tasarlarken bu işlemi en kolay ve rahat şekilde yapabilmeniz için KitapFabrikasi.com olarak her detayı düşündük. Kullanımı rahat ve keyifli olan bu tasarım paneli ile kitabınızı en güzel şekilde düzenleyebileceksiniz.

Aile Foto Kitap Oluşturmak

İlk olarak yapmanız gereken, fotoğraf albümünüzde yer alan en özel fotoğraflarınız arasından seçim yapmak. Sonrasında kitabınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Sizin için hazırlamış olduğumuz sayfa şablonlarını düzenleyebilirsiniz ya da kendiniz, sadece sizin zevkinizi taşıyan sayfalar oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınıza renkli çerçeveler ekleyebilir, sevimli objelerle süsleyebilirsiniz. Dilerseniz sayfalarınıza komik, eğlenceli ya da duygusal sözler ekleyebilirsiniz. Bu kitaplar sevdiklerinize ya da size en güzel hatıralardan biri olacağı için, sizin zevkinizi yansıtması en hoş detaylardan biri olacak.

Fotoğraf, yaşadığınız güzel günlere dair bıraktığınız en güzel hatıra. Onları kitaplaştırmak ise, aileniz ve sizden sonraki nesillere kalacak çok değerli bir anı… Ömür boyu saklayacağınız foto kitaplarınızı hemen hazırlayabilir ve satın alabilirsiniz! Havale ya da kredi kartına taksit imkanları ile size sunmuş olduğumuz ödeme kolaylıklarından faydalanabilir, hediye siparişinizi verirken en uygun fiyatlı tercihi de yapabilirsiniz.

KitapFabrikasi.com  sevdiklerinizi mutlu etmek için size her tür imkanı sunuyor. Size düşen bu fırsatı en güzel şekilde kullanmak ve sevdiklerinize unutamayacakları sürprizler hazırlamak!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı