Uygulamayı kullanabilmeniz için sisteminizde FLASH PLAYER yüklü ve tarayıcınız tarafından kullanım izni verilmiş olmalıdır.

Buraya tıklayarak flash player yükleyebilirsiniz.

Eğer flash player yüklü ise tarayıcınız kullanım izni soracaktır. Bu durumda onay vererek uygulamamımızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. .

Uygulamayı kullanabilmeniz için sisteminizde flash player yüklü olmak zorundadır. Flash player kullanabilmek için tarayıcınıza izin vermeniz gerekebilir. Lütfen gerekli izinleri verdiğinizden emin olun.

Zaten Üyeyim

  • Giriş Yap

Üye Ol

  • Üyelik Sözleşmesi'ni okudum ve onaylıyorum
  • Üye Ol
×

KitapFabrikasi.com Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi

- KitapFabrikasi.com sitesini ve uygulamalarını kullanmak tamamen ücretsizdir.

- Üyeler KitapFabrikasi.com sitesinde hazırladıkları kitap, davetiye, takvim vb. ürünleri ücret karşılığı basılıp adresine gönderilmesi için sipariş verebilir.

- KitapFabrikasi.com verilen siparişler üzerinde herhangi bir değişiklik yapmaz.

- Kitap içerikleri ve fotoğraflar KitapFabrikasi.com tarafından 3. şahıslarla hiçbir suretle paylaşılamaz.

- KitapFabrikasi.com baskı ve ciltlemeden kaynaklanan problemlerde, aynı kitabın basımını tekrar yaparak göndermeyi garanti eder.

- Kitap içerikleri kitabı yapan kişiye aittir ve hiçbir suretle KitapFabrikasi.com içerikle alakalı sorumluluk altına alınamaz.

- KitapFabrikasi.com üyelik bilgilerini hiçbir kişi veya kuruluşa paylaşamaz.

- Üyeler, üyelik ve teslimat bilgilerinin doğru olduğunu taahhüt eder. Bu bilgilerdeki her türlü yanlışlıktan kaynaklanan zarar ve problem üyelere aittir.

- Teslimatta ödeme yöntemi ile alışveriş yapan müşteriler, kapıda nakit olarak ödeme yaparlar.

- Adres yanlışlığı sebebiyle dönen kargolar, doğru adrese yeniden gönderilirken iadeden kaynaklanan ücretler sipariş tutarına eklenir.

- KitapFabrikasi.com, site üzerinde yapılan işlemleri 2048 bit SSL sertifikası şifrelemekle yükümlüdür.

- KitapFabrikasi.com’un elinde olmayan sebeplerden dolayı yaşanabilecek server, hacking sorunları vb. sorunlardan sorumlu değildir.

- Kargo firmasından kaynaklanan her tür gecikme ve problemden KitapFabrikasi.com  sorumlu tutulamaz. Üyeler kargo problemlerini ilgili kargo firması ile görüşerek çözerler.

- KitapFabrikasi.com taahhüt ettiği sipariş teslimat sürelerine uymakla yükümlüdür. Ancak iş yoğunluğu, makine arızası vb. kaynaklanabilecek gecikmeleri önceden bildirerek teslimat sürelerini değiştirebilir.

×